همه چیز درباره خرید فالوور فعال اینستاگرام

از چه سایت‌هایی خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ فالوور بگیر اینستاگرام به چه معناست؟ خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش یعنی چه؟ اینستاگرام را می‌توان یکه تاز شبکه‌های اجتماعی حال حاضر ایران در نظر گرفت. این شبکه اجتماعی با ارائه خدمات جذاب و مجانی توانسته است طرفداران زیادی در جمهوری اسلامی ایران و خارج از ایران برای خود فراهم آورد. به دلیل محبوبیت زیاد و همچنین به کار گیری زیاد کاربران از این شبکه اجتماعی عموما واکنش بسیار زیادی را می‌توان از این شبکه اجتماعی انتظار داشت. لازمه انجام تبلیغات در اینستاگرام کشف کردن صفحه‌های مناسب با تعداد فالوور و لایک بالا می باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

فالوور به چه معناست از مهم‌ ترین و رایج ‌ترین اصطلاحاتی که عموما در بین استفاده کنندگان اینستاگرام رایج است، اصطلاح فالوور می باشد. این اصطلاح را می‌توان یکی از رقابتی ترین اصطلاحات این شبکه اجتماعی محبوب دانست. این واژه در زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده می باشد. انگلیسی زبان‌ها عموما به دنبال کنندگان یک حزب، طرز فکر و یا عقیده فالوور می گویند. در حال حاضر این واژه و کلمه در شبکه اجتماعی اینستاگرام از همین مضمون‌ گرفته شده است. ما در اینستاگرام به افرادی که صفحه‌ای را دنبال می‌کنند؛ فالوور میگوییم. اطلاع یافتن از این اصطلاحات به شما کمک خواهد کرد که به یک دید کلی و مناسب از این شبکه اجتماعی دست یابید.

رقابت بر سر تعداد فالوور

از موضوعات رقابتی در اینستاگرام تعداد فالوورهای هر صفحه یا فرد است. هر چه تعداد فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد، بها و اعتبار آن صفحه در نزد دیگر افراد بیشتر خواهد بود. روش‌ها و راه‌های مختلفی برای افزایش تعداد فالوور وجود دارد. از چیدن استراتژی محتوای مطلوب تا خرید فالوور، این موارد به شما کمک خواهد کرد تا به درستی بتوانید راه و روش مناسب برای افزایش فالوور خود را پیدا نمائید. برای افزایش تعداد فالوور و همچنین لایک میتوانید اقدام به خرید لایک اینستاگرام نمایید.

دسته بندی‌ پیج‌های اینستاگرام

صفحه‌های اینستاگرام در سه وضعیت کلی می‌توانند قرار بگیرند. شما بایستی با تمرکز و همچنین نوع استفاده خود اقدام به انتخاب یکی از سه مورد توضیح داده شده در ادامه بگیرد.

  • پروفایل‌های خصوصی
  • پروفایل‌های عمومی
  • پروفایل‌های تجاری

    همان طور که از نام این پروفایل‌ها معلوم می باشد در پروفایل خصوصی هر گونه درخواست برای دنبال کردن باید به وسیله ادمین صفحه پاسخ داده شود و برای دیدن پست‌ها فرد بایستی مسلما جزو دنبال کنندگان شما باشد. در پروفایل‌هایی عمومی نیازی به فالوو کردن برای دیدن پست‌ها نخواهد بود. پروفایل‌های تجاری علاوه بر امکانات پایه دیگر پروفایل‌ها، آمارهای جالبی به شما از قبیل تعداد نمایش، تعداد بازدید و مواردی دیگر را به شما نمایش خواهد داد. دقت داشته باشید که شما به هیچ وجه نخواهید توانست اکانت‌های خصوصی را در حالت تجاری قرار دهید.

چرا تبلیغات در اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی حال حاضر جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است؛ و عموم افراد جامعه از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. تبلیغات در این شبکه اجتماعی از رونق و بازدهی بالایی برخوردار است. به همین منظور اکثر پیج‌های محبوب اقدام به درج تبلیغات در صفحه خود می‌کنند. جالب است بدانید که هزینه انتشار یک استوری در صفحه‌های پر طرفدار اینستاگرام از یک میلیون آغاز می شود. در ادامه به توضیح موارد اساسی در رابطه با اصطلاحات تبلیغات در این شبکه اجتماعی میپردازیم. در هنگام تبلیغ در پیج‌ها توجه داشته باشید که ادمین پیج تعداد فالوور و لایک را به وسیله خرید لایک اینستاگرام افزایش نداده باشد.

فالوور حقیقی اینستاگرام

تمام ادمین‌های صفحه‌های اینستاگرام به‌دنبال روشی برای افزایش فالوور واقعی هستند. اصطلاح فالوور واقعی به صفحه هایی تعلق می گیرد که به عنوان یک شخص حقیقی و واقعی در اینستاگرام کار می‌کنند. فالوور حقیقی در مقابل فالوور فیک قراردارد. فالوور حقیقی در‌صورتی‌که به درستی هدایت گردد قادر است در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان سرنخ (Lead) و یا حتی جزو خریداران کالا و استفاده کنندگان آن باشد.

فالوور فیک در اینستاگرام

همان طور که گفته شد فالورر فیک در مقابل فالوور حقیقی و واقعی جای‌دارد؛ این فالوور‌ها عموما به وسیله نرم‌ افزارها ساخته میشوند و از این فالوورها نمی‌قدرت انتظار تعامل با صفحه را داشت. به نوعی می‌توان فالوور فیک را بادمجان دور قاب چین دانست. این فالوورها هیچگونه ارزشی برای شما نخواهند داشت به جزو افزودن تعداد فالوورهای شما. پس اگر در شروع راه می‌باشید می توانید برای اعتبار بخشی به صفحه و کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور نمایید. هستند وب سایت‌ها و نرم افزارهایی که می‌توان با به کارگیری از آن فالوور رایگان دریافت نمایید. فالوور فعال در اینستاگرام از انواع دیگر اصطلاحاتی که درباره‌ی اینستاگرام به کار می‌رود می‌توان به فالوور فعال اشاره کرد. در حال حاضر سوالی که می بایست به آن پاسخ داد این است که ما چرا نیاز به فالوور فعال داریم؟ فالوور فعال به فالوورهای گفته می‌گردد که میزان قابل قبولی فعالیت روزانه در اینستاگرام دارد. این کاربران عموما اعمالی مانند:

• لایک کردن پست و حتی پست‌های اکسپلور

• درج کامنت در نوشته‌ها

• دیدن استوری پیج‌ها و بقیه افراد

• بازدید ویدیو‌ها

• عوض کردن عکس پروفایل به صورت متناوب

• گذاشتن پست و استوری در حساب خود

و … را به صورت روزانه انجام میدهند. این گونه فالوورها را می‌توان با نام خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش از آن یاد کرد.

خرید فالوور ایرانی

از آنجایی که ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی‌ می‌کنیم پس نیازی به خرید لایک و خرید فالوور غیر ایرانی نخواهیم داشت. ما به عنوان یک کسب و کار فعال در کشور ایران بایستی مجموع تمرکز و هدف خود را روی مخاطبانی قرار دهیم که در کشور ایران زندگی می‌کنند؛ به این دلیل که این مخاطبان به احتمال زیاد جزو مشتریان بالقوه ما میباشند.  لازم به توضیح است به دلیل ایرانی بودن فالوورها از این نوع فالوور به عنوان خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هم یاد می شود. در حالتی‌که خواهان افزایش فروش و همچنین کسب سود بیشتر در کسب و کار بر اساس اینستاگرام خود می باشید، لازم می باشد مسلما نسبت به خرید فالوور حقیقی ایرانی اقدام نمائید. این فالوورها می توانند میزان قابل توجه‌ای تعامل را برای صفحه شما به ارمغان بیاورند.

تعامل با دیگر افراد

مثلا شیوه‌های مناسب برای افزایش لایک و فالوور می‌توان به تعامل با دیگر افراد اشاره کرد. یک قانون اصلی و مهم در اینستاگرام وجود دارد و آن هم ایجاد ارتباط و رابطه است. این شبکه اجتماعی بر اساسآن پیاده سازی شده است. درصورتی کهروشی بدون هزینه و مطمئن برای افزایش لایک میباشید؛ استفاده از تعامل با بقیه افراد به شما توصیه می‌شود.

در پایان پشنهاد می‌کنم مقاله خرید فالوور اینستاگرام را مطالعه نمائید تا آگاهی کاملی از این موضوع به دست بیاوردید با تشکر از همراهی شما عزیران.

دیدگاهتان را بنویسید