خرید لایک خارجی اینستاگرام؛ مسیری میانبر برای محبوبیت در اینستاگرام

یکی از موارد مهمی که نشان دهنده محبوبت پیج شما است بالا بودن میزان لایک ها در پست‌های شما می‌باشد. در واقع می‌توان اعلام کرد لایک نشانه تأیید مخاطبان برای پست و محتوای تولید شده شما می باشد. با تمرکز به این گزینه طبیعتاً هر چه تعداد لایک های شما بیشتر باشد بیشتر می‌توان اینگونه استنباط نمود که پیج شما پیجی دوست داستنی و مورد توجه کاربران است. به همین علت روش‌های زیادی برای افزایش لایک در اینستاگرام به وجود آمدند که یک مورد از آن‌ها خرید لایک خارجی اینستاگرام است.موارد دیگری نیز برای افزایش لایک وجود دارد که به‌دنبال این مقاله  قصد داریم تا بیشتر به آن‌ها بپردازیم. همراه شدن شما در این مقاله، به شما اطلاعات مفیدی برای بهبود لایک پست‌هایتان می‌دهد. با ما همراه باشید.

چرا باید میزان لایک های خود را در اینستاگرام بالا ببریم؟

خرید-لایک-اینستاگرام-ارزان-و-سریع

شما به عنوان یک مخاطب اینستاگرام وقتی که پستی را مشاهده میکنید در ابتدا به تصویر و یا ویدئو آن پست دقت میکنید. اکثر وقت ها کاربران پس از دیدن پست به میزان لایک های آن توجه می‌کنند. در حالتی‌که که لایک ها ی یک پست زیاد باشد طبیعتاً کاربران بیشتر ترغیب می گردند تا به آن پیج سر بزنند و در صورت داشتن محتوای مناسب آن را دنبال نمایند. هر چه افراد بیشتری پست شما را لایک کنند به افراد بیشتری ثابت می گردد که پست‌های شما از محبوبیت بالایی برخوردار است. همین امر باعث آن میگردد تا افراد زیادی قصد به فالو کردن صفحه شما پیدا کنند که به‌دنبال آن فالوورهای پیج شما نیز بیشتر می‌گردد. به عبارتی می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

تأثیر لایک زیاد بر الگوریتم‌های اینستاگرام

یکی‌از دیگر از دلایلی که تاکید بر آن است تا لایک های پست خود را از راه‌های مختلفی مانند خرید لایک خارجی اینستاگرام بالا ببرید، الگوریتم‌های اینستاگرام می باشد. این الگوریتم‌ها چه طور عمل می‌کنند و چرا تا این اندازه میزان لایک پست‌های شما اهمیت دارد؟ برای پاسخ به این سؤال اجازه دهید تا یکی از این الگوریتم‌ها را برای شما توضیح دهیم. اینستاگرام مبتنی بر الگوریتم‌های خود در نخستین انتشار پست شما آن را صرفا به ۱۰% از فالوورهای شما نشان میدهد. در صورتیکه در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ابتدایی واکنش فالوورهای شما به پست ارسالی شما مناسب باشد و لایک زیادی بگیرید، پست شما را به فالوورهای بیشتری نشان می‌دهد؛ که این مورد بدین معناست که نمایش پست شما به میزان لایک های دریافتی شما بستگی دارد! توجه داشته باشید که در صورتیکه واکنش پست شما بسیار مثبت باشد مقاله شما قابلیت این را دارد تا در اکسپلور اینستاگرام نیز نمایش داده شود.

خرید لایک خارجی اینستاگرام؛ راهی سریع برای رسیدن به محبوبیت

با تمرکز به الگوریتم‌های اینستاگرام با مرور زمان راه‌های میانبری برای رسیدن به موفقیت هر چه بیشتر در این پلتفرم به وجود آمد. امروزه می‌توانید در کمترین زمان ممکن صفحه خود را مجهز به هزاران فالوور و یا لایک نمایید. یکی از از سایر از مواردی که قادر است به شما در پیشرفت پیجتان کمک فرمایید خرید لایک برای پست‌هایتان است. شما می‌توانید به جای آن که برهه زمانی طولانی‌ای را برای افزایش لایک پست‌های خود صرف کنید در کمترین زمان ممکن میزان لایک های پست‌های خود را افزایش دهید. با خرید لایک می‌توانید پاسخ مناسبی به الگوریتم‌های اینستاگرام دهید. مزیت اساسی دیگری که خرید لایک خارجی اینستاگرام برای شما دارد این است که اعتبار پیج شما بالاتر می‌رود و می‌توانید ثابت کنید که پست‌های شما از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشند

خرید لایک خارجی اینستاگرام

تفاوت لایک خارجی اینستاگرام با لایک ایرانی

همان طور که در این مقاله گفته شد خرید لایک ارزان میتواند یکی‌از طرق مناسب و فوری برای افزایش محبوبیت پیج شما باشد. در صورتی‌که قصد دارید تا مسیر پیشرفت خود را با خریداری نمودن لایک کوتاه نمایید بهتر می باشد تا با انواع آن بیشتر باشید. به طور کلی می‌توان لایک ها را به دو دسته خارجی و لایک ایرانی تقسیم کرد. در اصل می‌توان اینطور اعلام کرد که لایک خارجی و ایرانی یک نوع اکانت هستند اما نام و تصویر آن‌ها متعدد می باشد. در صورتیکه کسب و کار شما بین المللی است و یا به هر دلیلی قصد دارید تا با افراد خارجی ارتباط بیشتری داشته باشید خرید لایک خارجی اینستاگرام برای شما بهترین گزینه می باشد. با خرید لایک خارجی تصاویر و مطالب شما برای افراد خارج از کشور بیشتر نمایش داده می گردد. به همین علت است که خرید این دسته از لایک ها برای مشاغل بین المللی بسیار اثرگذار و کارآمد خواهد بود. هنگام خرید لایک خارجی اینستاگرام بدین نکته دقت نمایید! در خرید لایک زیاده روی نکنید! بهتر می باشد بدانید که تعداد لایک های هر پست شما باید متناسب با فالوورهای شما باشد. مثلا در شرایطی که پیجی دارای ۱۰۰ هزار نفر فالوور باشد و تنها ۱۰۰ عدد لایک داشته باشد نه فقط مخاطب زیادی جذب نخواهد کرد بلکه ممکن است مخاطبان فعلی خود را نیز از دست بدهد به این دلیل‌که مخاطبان به میزان لایک های شما توجه نشان می دهند و درصورتی که میزان آنان کم باشد دیگر به دنبال کردن شما تمایلی نشان نخواهند داد. از طرفی اگر تعداد لایک پست‌های شما پایین باشد ممکن است اینستاگرام پیج شما را به عنوان یک ربات تلقی کند و صفحه‌تان را از دسترس خارج کند؛ پس بهتر است نسبت به میزان لایک های مطالب خود حساسیت بیشتری نشان دهید.

نسبت فالوور به لایک چگونه است؟

همان طور که اشاره کردیم تعداد لایک های شما باید با تعداد دنبال کنندگان پیج متناسب باشد. نسبتاًً می‌توان اذعان کرد دست‌کم نسبت بین فالوور و لایک چیزی در حدود ۳۰ درصد لایک به ازای کل فالوور ها می باشد. به عبارتی شما باید دست کم به میزان یک سوم از فالوورهایتان لایک داشته باشید. مثلا در صورتیکه ۳۰ هزار فالوور دارید باید به میزان حداقل ۱۰ هزار عدد لایک نیز داشته باشید.

و در پایان

همان گونه که در مقاله پیش روی شما گفته شد، بهتر است برای رسیدن به موفقیت سریع در اینستاگرام، مسیرهای میانبر را تعیین کنید. موفقیت در الگوریتم‌های اینستاگرام موردی می باشد که قادر است شما‌را به محبوبیت بیشتری برساند. همان طور که در مقاله نیز به آن اشاره کردیم خرید مواردی همچون فالوور و یا خرید لایک خارجی اینستاگرام از آن دسته مسیرهای میانبری می باشد که می‌تواند موفقیت شما را در این بستر تجاری تسهیل کند. نکته‌ای که باید به آن اعتنا نمایید این می باشد که در خرید این دسته از لایک ها نباید زیاده روی فرمایید در غیر این صورت توسط اینستاگرام شناسایی شده و ممکن است پیج شما از دسترس خارج شود.

پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله خرید لایک اینستاگرام ارزان و سریع را مطالعه نمائید تا اگاهی کاملی از این موضوع به دست آورید با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید