خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام بهترین روش برای افزایش فالوور می باشد؟

در قرن بیست و یکم که تکنولوژی پیشرفت های بسیاری کرده است ، شبکه‌های‌اجتماعی هم به‌دنبال این پیشرفت هستند و دائما در درحال حاضر به روز رسانی و افزودن ویژگی های جدیدی برای راحتی و تجربه کاربری بهتری می باشند. اینستاگرام فعلا از محبوب ترین های شبکه‌های‌اجتماعی است که این محبوبیت هم روز به روزدر حال  افزایش میباشد. خرید فالوور اینستاگرام می‌تواند قدم بزرگی برای رونق کسب و کار شما محسوب شود.

خرید فالوور اینستاگرام

امروزه شبکه‌های‌اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین ابزارهای برندسازی و دیجیتال مارکتینگ محسوب می گردند. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا تعداد زیادی سایت فروش و خرید فالوور اینستاگرام و یا مقاله و نوشته ی علمی در خصوص اهمیت اینستاگرام در وب وجود دارد و باز هم در این باره مقاله نوشته می شود؟ درک این زمینه شاید برای صاحبان کسب و کارهایی که از اینستاگرام برای رشد شغل خود استفاده می کنند ، بسیار راحت تر از کسب و کارهای نوپا باشد. امروزه بسیاری از مشاغل از اینستاگرام به عنوان یک ابزار ارتباطی قدرتمند برای ارتباط با کاربران استفاده می کنند اما در صورتی‌که مخاطبی وجود نداشته باشد چطور؟

افزایش فالوور کسب و کار

فالوور اینستاگرام

به طور طبیعی مشاغلی که در اولآغاز فعالیت خود هستند ، تعداد کمی فالوور و یا دنبال کننده دارند، اما بسیاری از کسب و کارهای دیگری هم که سال ها از فعالیت آن‌ها می گذرد هم می‌توانند دچار چنین وضعیتی شوند ! کم بودن تعداد فالوور قادر است یکی از اصلی ترین نا امیدی های یک کسب و کار آنلاین و یا غیر آنلاین باشد. راه های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد ، ولی هرکدام از این راه ها می توانند مزیت ها و کاستی های مختلفی داشته باشند. یکی از اصلی ترین روش های افزایش فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام و یا در واقع خرید فالوور واقعی اینستاگرام میباشد. این روش به وسیله بسیاری از افراد مختلف و کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد و تا حد زیادی هم قادر است کسب و کار شما را به موفقیت برساند.

انتخاب استراتژی برای افزایش فالوور

نکته حائض اهمیت درباره ی خرید فالوور اینستاگرام این می باشد که بایستی با استراتژی فعالیت نمایید. خرید یک باره فالوور شاید حتی فالوورهای فعلی شما را هم کمتر کند و بایستی در مورد این موضوع محتاطانه عمل نمائید و در واقع باید افزایش فالوور اینستاگرام شما با استراتژی باشد. این استراتژی برای هر کسب و کار و یا برندی قادر است متفاوت باشد و نسبتاً نمی توان اعلام کرد که یک استراتژی می‌تواند  کسب و کار را به موفقیت برساند.
چند عواملی که در انتخاب استراتژی های بازاریابی و یا افزایش فالوور اینستاگرام می توانند تاثیر مستقیم داشته باشند شامل:  تعداد فالوورهای فعلی ، نرخ تعامل پیج اینستاگرام ، تعداد لایک ها ، تعداد کامنت ها و … می گردند که متناسب با تغییرات این عوامل ، استراتژی بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ شما هم می تواند تغییر کند.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

امروزه تبلیغات به سمت هدفمند شدن پیش میروند و کمتر تبلیغی می بینیم که در جای نامناسب برای افراد غیر مرتبط قرار داده شده باشد. یکی از بزرگترین روش های موفقیت در کمپین های تبلیغاتی ، تبلیغات پروموشن و یا هدفمند می باشد. تبلیغات هدفمند برای مخاطبان خاص به نمایش در می‌آید و می تواند بازدهی و سود دهی بسیار بالاتری نسبت به تبلیغات غیر هدفمند داشته باشد. خرید فالوور اینستاگرام ایرانی به کسب و کار شما کمک می کند که بتوانید محصول ها خود را به افراد مرتبط و در واقع هدف خود ارائه نمائید که در سود همانگونه که اشاره کردیم میتواند نتایج بسیار نه برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد.

خرید فالوور فعال ایرانی

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به تنهایی ، برای موفقیت در کسب و کار آنلاین و اینستاگرامی کفایت نمیکند ، به دلیل آن که می بایست علاوه بر ایرانی بودن فالوورها ، می بایست فعال هم باشند. فعال بودن فالوورها به نوعی به فالوور خریداری شده شما بر می‌گردد. به طور معمول دو نوع فالوور توسط شرکت های متعدد به فروش میرسد که نوع اول ، فالوورهای فعال و واقعی می‌باشند و نوع دوم فالوورهای فیک و در واقع ربات هستند. 

مزایای خرید فالوور فعال اینستاگرام

فالوورهای فعال میتوانند فواید بسیار زیادی داشته باشند. یکی از مهم ترین این فواید ، افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرامی شما هست. نرخ تعامل اینستاگرام هم جزو مهم ترین موضوعاتی است که می بایست راجع به بازاریابی آنلاین به خصوص بازاریابی اینستاگرام مورد توجه قرار گیرد. الگوریتم اینستاگرام با استفاده از مجموعی از تعداد لایک ها ، کامنت ها و سایر عوامل دیگر ، پست های پیج های متعدد را درجه بندی می کند. این رتبه بندی می تواند هم در قسمت اکسپلور باشد و هم برای قسمت جست و جوی ویدئو و عکس ها. بنابراین باید با خرید فالوورهای فعال ایرانی علاوه بر افزایش تعداد فالوور ، نرخ تعامل پیج اینستاگرامی خود را هم افزایش دهید.

خرید فالوور فیک

همان گونه که از نام فالوور فیک مشخص و معلوم است این نوع فالوور ها غیر حقیقی می باشند و در واقع هیچ فرد یا انسانی پشت این اکانتها نیست. این نوع فالوور ها به وسیله نرم افزار ساخته میشوند و اختیار عملکردی ندارد این نوع فالوور ها با شماره تلفن و ایمیل وریفای (تایید) نشده اند و با توجه به تغییرات اخیر اینستاگرام اکثر این صفحات شناسایی و بسته شده اند و فعلا این نوع فالوور بسیار محدود و کم یافت میشود. اما با توجه به تغییرات اخیر اینستاگرام در شرایطی که اقدام به خرید فالوور فیک نمائید پیج شما متحمل جریمه های اینستاگرام می شود تا جایی که ممکن پیج از طرف اینستاگرام دیزیبل بشود. از مزیتهای خرید فالوور فیک در قبل این بود که این فالوور ها آنی ارسال و تکمیل میشدند یعنی شما پس از خرید فالوور فیک به فرض 10k در کمتر از نیم ساعت این تعداد به پیجتان اضافه می شد و مهمتر از آن ابدا این فالوور ها ریزش نداشتند مگر وقتی که اینستاگرام این پیجها را شناسایی میکرد که در آن بازه زمانی به یکباره بیش تر از 70 درصد فالوور ها کسر میشدند و در خرید های بالا این نکته میتوانست آبروی یک فرد مشهور را ببرد چرا‌که کاملا معلوم می‌شد این پیج فالوور فیک خریداری کرده است.

فالوورهای فیک در مقابل فالوورهای فعال

فالوورهای فیک میتوانند مزایایی به همراه داشته باشند اما معمولا در بلند مدت نمی توانند مانند فالوورهای فعال اثرگذار واقع شوند. فالوورهای فعال همانگونه که اشاره کردیم ، نرخ تعامل پیج اینستاگرام با کاربران را بالاتر خواهند برد و این زمینه مورد توجه الگوریتم اینستاگرام قرار می گیرد که منجر به افزایش رتبه پست های شما نسبت به سایر رقبا گردد.

تبلیغات اینستاگرام

یکی استراتژی های دیگری که میتوانید برای بازاریابی دیجیتال و یا حتی برند سازی خود در نظر بگیرید ، تبلیغات اینستاگرام می باشد. معمولا ترکیبی از تبلیغات اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام برای اکثر کسب و کارهای آنلاین و اینستاگرامی استفاده میگردد و منفعت های شگفت انگیزی هم به دنبال دارد. تبلیغات اینستاگرام به دلیل پروموشن بودن و در واقع هدفمند بودن ، صرفا به مخاطبان خاص شما نشان داده میشود. تبلیغات اینستاگرام به روش های مختلفی صورت می گیرد و هریک هم می توانند برای انواع تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند. از جمله می توان تبلیغات استوری ایجادکرد ، تبلیغات استوری اینستاگرام می توانند توجه های بیشتری را به خود جلب کنند و در واقع بیشتر دیده شوند ، چرا که استوری های اینستاگرام بیشتر از قسمت پست ها در دسترس کاربران هستند و معمولا می توانند بازدیدهای بیشتری را داشته باشند.

انواع تبلیغات اینستاگرام

همانطور که اشاره کردیم ، تبلیغات اینستاگرام در قالب های مختلفی به مخاطبان ارائه می شوند و نه فقط جنبه بدی برای مخاطب ندارند بلکه حتی میتواند پاسخ گوی نیازهای کاربران باشد. تبلیغات در قالب پست های اینستاگرام مانند پست های معمولی اینستاگرام ارائه می شوند. این تبلیغات بازدهی نسبتا بالایی دارند به دلیل آن که تصویر خوبی از تولیدات و یا خدمات کسب و کارها در ذهن مخاطبان ایجاد می کنند.
تبلیغات اینستاگرام متناسب با نیازهای کسب و کارها می باشند و تمرکز بسیاری بر جلب نظر مخاطبان دارند بنابراین مشاغل و برندهای مختلف می توانند از این پلتفرم و یا در واقع رتبه به نفع کسب و کار خود استفاده کنند و به درآمد بالایی برسند. کسب و کارهای بسیاری وجود دارند که حسرت می‌خورند که چرا زودتر پا به عرصه رقابتی اینستاگرام پا نگذاشته اند. با استفاده از تبلیغات اینستاگرام رونق بی سابقه ایی به کسب و کار خود ببخشید و شاهد افزایش درآمد و مشتری های خود باشید !

خرید فالوور لایک زن

خرید فالوور لایک زن به طوری است که شما بعد از خرید این فالوور بجز اضافه شدن فالوور به پیجتان به تناسب فالوور خریداری شده لایک نیز به پستهای آینده شما به مقدار 20 درصد فالوور خریداری شده اضافه میگردد.
این امر از چندین جهت موثر می باشد:
– ایجاد تعادل در میان تعداد فالوور های خریداری شده و لایک پیج شما صورت می‌گیرید.
– دیگر نیاز نیست هر بار برای خرید لایک بصورت جداگانه اقدام به خرید لایک نمائید به دلیل آنکه لایکها بصورت اتوماتیک به پستهای جدید شما تا 20 پست بعدی اضافه می‌شود.
– مهمتر از همه اینکه خود ارسال لایک در ساعت ها اول بروی پست می‌تواندکمک بزرگی در بیشتر دیده شدن آن پست و یا حتی قرار گیری در اکسپلور اینستاگرام بشود.
شک برانگیز نیست یک دفعه فالوور ها زیاد میشن؟
این سوال بخش اعظمی از خریداران فالوور می باشد که فالوور های سابق ما و یا جلوی دوستان وآشنایان و مشتریهای ما بد می‌گردد در صورتیکه به یکباره فالوور های ما زیاد بشود. باور کنید بجز استثنا ها که بین هزاران نفر به تعداد انگشتان یک دستم هم نمی‌شوند کسی پیج شما را هر روز تحت نظر نگرفته در حالتی‌که امروز فالوور شما از 100 به 10k برسد بفهمند که شما اقدام به خرید فالوور کردید. اکثر افراد پستهای پیج شما را در تایم لاین مشاهده کرده و با استوری شما را می بینند و در هیچ یک از این حالات پیج شما را بازدید نمی‌کنند که عدد پیج شمارا تحت نظر بگیرند. این امر فقط هنگامی اتفاق می افتد که افراد قصد فالوو کردن و یا بازدید کلی پیج شمارا داشته باشند.

و در پایان پیشنهاد می‌کنم مقاله همه چیز درباره خرید فالوور فعال اینستاگرام هم مطالعه نمایید با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید