خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام و نکات اساسی قبل از خرید ممبر

خرید ممبر تلگرام همیشه یک نیاز برای کانال های تلگرام میباشد. به همین دلیل امروز قصد داریم برای شما دوستان که می‌خواهید برای کانال تلگرام خود ممبر بخرید را شرح دهیم که چگونه ممبر بخرید چه نوع ممبری برای کانال های شما خوب میباشد و کیفیت بالا و چه نوع ممبر هایی بی کیفیت میباشند خیلی از مشتری ها وقتی تماس می‌گیرند سوال می کنند که ممبر می خوایم بخریم شرایط خرید ممبر چگونه می باشد خوب ما می خوایم این سوال و کلیه سوال هایی که در ذهن تمام اشخاصی که می خواهند خرید ممبر کنند را پاسخ دهیم ولی خیلی از دوستان خودشون دراین باره استاد می باشند و می‌دانند که چه طور ممبر برای کانال های خود جذب کنند و خیلی ها هم نمی دانند که چه طور بایستی این عمل را انجام دهند در این مقاله قصد ما بر این است که راهنمایی کامل رو در این اینجا برای شما انجام بدیم که با خواندن این مقاله تا پایان خیلی راحت بتونید برای کانال های تلگرام خودتون ممبر بخرید.

خرید ممبر تلگرام چیست ؟

قبل از خرید بایستی بدانید که خرید ممبر تلگرام یعنی چی ؟ ما برای خرید ممبر در عوض پولی که پرداخت می کنیم چه چیزی تحویل میگیرم محاسبه کلی درباره‌ی ممبر را که شاید خیلی از وب سایت ها در کشور ایران که در درحال حاضرمشغول فروش آن می‌باشند رو محاسبه می کنیم و توضیح میدیم.
آیا ممبر فیک بخریم یا ممبر حقیقی و واقعی ؟
خوب در زمینه‌ی ممبر فیک براتون می خوام توضیح کامل و دقیق بدم

ممبر فیک چیست ؟

توجه داشته باشید خیلی ساده براتون توضیح بدم که ممبر فیک چه است و چه طوری درست میشه و چه کارایی برای کانال شما دارد .ممبر فیک تشکیل‌شده از یک‌سری شماره های غیر واقعی که در اصطلاح به آن ها شماره مجازی گفته می شود این شماره ها توسط برنامه های منحصربه‌فرد تلگرام تبدیل به تلگرام میگردند در واقع انگار که یه نفر حقیقی و واقعی تلگرام رو ایجاد کرده و وارد اون شده خوب فرقش با نفر واقعی در‌این است که این شماره ها صرفا یک بار برای اولین بار در تلگرام تولید می شوند و دیگه هیچ فعالیتی در آنها انجام نخواهد شد و این شماره ها به وسیله نرم افزاری منحصر به فرد تلگرام به کانال شما و یا گروه های تلگرامی شما به اصطلاح ممبر گروه اضافه میشوند که ممبر فیک  گفتهمی‌شوند وحتی از پست های شما بازدید انجام نمیدن یا کسی پیام بده به ممبر های فیک جوابی نخواهد گرفت.این دسته از ممبر ها رو ممبر فیک می نامیم. نکته ایی که اینجا وجود دارد این می باشد که این ممبر ها وقتی به کانال شما اضافه شد بعد از مدتی که نسبتاً میان ۳۰ روز تا ۱۸۰ روز در کانال شما باقی خواهند ماند و بعداز این بازه زمانی ذکر شده از کانال دیلیت اکانت خواهند شد و از کانال تلگرام شما خارج میگردند. ممبر فیک در واقع به این شکل ایجاد شده و در کانال وارد میشود و بعداز برهه زمانی  ذکر شده از کانال خارج می شوند. درخصوص ممبر حقیقی هم توضیحات کامل رو در مقالات بعدی به صورت مجزا و مفصل خواهم گفت.

آیا خرید ممبر تلگرام باعث بسته شدن یا بلاک شدن کانال میگردد ؟

توجه فرمایید که مجموع ممبر هایی که وارد کانال تلگرام می‌شوند چه فیک چه حقیقی و واقعی هیچ گاه و ابدا سبب بسته شدن یا بلاک شدن کانال تلگرام شما نمی‌شوند تنها دلیلی که در‌این گزینه وجود دارد ادد کردن بیش از اندازه در زمان های مکرر توسط خود شما به صورت دستی است زمانی این کار را می کنید صرفا دلیلی که وجود دارد همین آیتم است. یه مثال بزنم شما هنگامی یه کانال رو تولید میکنید از صفر ، سازنده کانال میتواند تا ۲۰۰ نفر رو از دفتر تلفن داخل گوشیش که اون افراد دارای تلگرام هستند را به کانال دعوت کند تنها تا ۲۰۰ نفر پس از اون دیگه اجازه ندارد. هم اکنون خیلی از دوستان هنگامی کانال تولید می کنند و برای کانال خود خرید ممبر تلگرام رو انجام میدن ، حالا به هر تعداد از جمله ۱۰۰۰ ممبر ، سپس تماس می گیرن که ما دیگه نمی تونیم از دفترچه تلفن تلفن همراه کسی رو ادد کنیم به کانال؟ خوب پاسخ ما چی است ؟ این که شما ۱۰۰۰ نفر رو ادد کردین و فقط اجازه داشتین ۲۰۰ نفر رو ادد فرمائید، و دیگه به شما تلگرام اجازه ادد کردن ممبر ها را نخواهد داد پس یادمون باشه خرید ممبر تلگرام سبب بسته شدن کانال و یا بلاک شدن کانال نخواهد شد.

نکات اساسی در مورد خرید ممبر تلگرام ؟

نخست یک کانال برای خود تولید نمائید. در صورتیکه افراد خاصی را مد نظر دارین در آغاز ایجاد کانال آنها را به کانال خود دعوت کنید. در اینترنت جستجو فرمائید خرید ممبر تلگرام سایت های زیادی برای شما خواهد آمد قیمت ها را محاسبه فرمائید با پشتیبانی وبسایت قطعا قبل از خرید تماس بگیرید مشورت کنید ( در‌صورتی‌که برای اولین بار خرید ممبر تلگرام انجام می دهید ) آن‌گاه بعد از اطمینان لازم از سایتی که دارای نماد اعتماد الکترونیک هست و یا درگاه پرداخت مستقیم خود بانک را داشته باشد، حتما مطمئن شوید و به هر سایت و هر کسی اطمینان نکنید. به هیچ عنوان فریب قیمت خوب را نخورید و بعد از آن با خاطر راحت وارد آن وبسایت شوید و فرم های مشخص شده را پر نمائید آیدی کانال تلگرام خود را وارد کنید و پرداخت را آنجام دهید و چشم به راه اضافه شدن ممبر ها به کانال تلگرام خود باشید. ممبر های اضافه شده در کانال تنها برای مدیر کانال تلگرام نمایش داده خواهد شد و هیچ کس دیگری نمی تواند ممبر های کانال را ببیند و صرفا عدد کانال برای همگان به نمایش  گذاشته می شود. بعد از اضافه شدن ممبر ها کار شما آغاز شده و می بایست فعالیت خود را در کانال زیاد کنید تا افراد حقیقی و واقعی به کانال خود اضافه فرمایید.

مزایا و فایده خرید ممبر تلگرام برای کانال در چیست ؟

ما می خواهیم برای کانال تلگرام خود ممبر بخریم خوب این سوال در ذهن به وجود میاد برای هر فردی که می خواهد ممبر بخرد که این کار چه سودی دارد اصلا چه نیازی هست من برای کانال خودم ممبر بخرم . پاسخ این سوال به‌این صورت است که با تمرکز به رشد و افزایش بسیار زیاد کانال های تلگرامی در ایران و ایجاد شدن کانال های محتلف از جمله کانال های کسب و کار که منبع در آمد میلیونی بسیاری از افراد در ایران می باشند خوب این سوال به وجود خواهد آمد!!

آیا یک کانال با ۱۰۰ عضو بهتر می باشد یا با ۱۰۰ هزار عضو ؟

پاسخ: ۱۰۰ هزار عضو، به این دلیل‌که از نظر افرادی که کانال رو می بینند نشون میده از محبوبیت خوبی برخوردار است آن‌گاه تاثیر زیادی در جذب  مخاطب برای  کسب و کار شما دارد هر چقدر شما عضو های بیشتر داشته باشید نشان از معتبر بودن کانال شما و یا برند بودن کسب و کار شما خواهد بود پس بدانید تاثیر بسیار زیادی در فروش کسب و کار شما خواهد داشت .
پیشنهاد می کنم مقاله هر آنچه که باید درباره خرید ممبر تلگرام بدانید را قطعا بخوانید.

اکنون این سوال باز ایجاد خواهد شد که این ممبر ها حقیقی نیستند چه تاثیری بر کانال ما دارد؟؟

پاسخ این سوال رو هم بدین صورت می دم که عدد هر چقدر وسیع تر باشد شما برای جذب ممبر حقیقی و واقعی هم زودتر به نتیجه خواهید رسید و هم راحت تر می توانید ممبر حقیقی و واقعی جذب کنید.

چه زمان هایی بهتر است ممبر تلگرام بخریم ؟

شما باید این مسئله رو در نظر داشته باشید که ممبر تلگرام را در چه موقع هایی بخرید که نتیجه خوب و مطلوبی رو بگیرید به نظر ما بهتره وقتی یک کانال رو راه‌اندازی کردین ابتدا به تعداد لازم برای کانال خود پست بزاین پست هایی مفیدی که هر کسی که وارد کانال شد با کانال بدون پست مواجه نشه آنگاه برای کانال خود خرید ممبر کنید و هم یک کانال داری پست دارید هم چندین عضو در کانال دارین این طریق بهترین روش ممکن است

جمع بندی و نکات اصلی در پایان

ممبر های خریداری شده دو دسته هستند ممبر فیک و ممبر حقیقی ممبر های فیک بعد از گذشت دوران مشخص از کانال شما خارج خواهند شد. حتما قبل از خرید ممبر تلگرام کانال شما دارای پست های مناسب و جذابی باشد فریب قیمت مناسب را اصلا نخورید قطعا قبل خرید از پشتیبانی وبسایت مورد نظر مشاوره بگیرید و توضیح موردنیاز بخواهید و خرید ممبر اصلا باعث بسته شدن و بلاک شدن کانال شما نخواهد شد افزایش ممبر تلگرام تاثیر بسیرا زیادی برای کانال و کسب و کار شما خواهد داشت از همراهی شما سپاس گذارم.

در پایان پیشنهاد میکنم مقاله خرید ممبر گروه تلگرام را مطالعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید