خرید پیج اینستاگرام

نکات مهم و بایدها و نبایدها

داشتن یک صفحه‌ی اینستاگرامی با فالوورهای بالا آرزوی هر شخص و کسب و کاری می باشد که در اینستاگرام حضور دارد. ساختن یک پیچ اینستاگرامی با فالوورهای بالا کار بسیار دشواری می باشد. رسیدن به موفقیت در این مورد نیازمند  صبر و زمان زیادی است. در چنین نقطه ای کسب و کارها ترجیح می دهند روش میانبری انتخاب کنند و آن خرید پیج اینستاگرام است. در صورتی‌که شما یک صفحه‌ی   اینستاگرامی خریداری نمایید، بهتر است از قبل با معایب و مزایای این کار آشنا شوید. در این مقاله می خواهیم به این مورد بپردازیم، پس لطفا تا انتهای نوشته همراه ما باشید. در این نوشته به هیچ عنوان سعی نداریم شما‌را به سمت خاصی هدایت کنیم. تنها وظیفه ی خود می‌دانیم تا شمارا با کلیه نکاتی که در هنگام خرید پیج اینستاگرام حائز اهمیت است آشنا کنیم. در حالتی‌که مایلید بدانید چگونه اینستا را نصب کنیم این مقاله را بخوانید.

خرید و فروش پیج اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعیست که می توانید با آن برند شخصی خودتان را بسازید. حدود 60 درصد از کاربران اینستاگرام از طریق همین شبکه ی اجتماعی در زمینه‌ی محصولات و خدمات اطلاعات کسب می کنند. این به‌این معنیست که روزانه نیم میلیارد نفر در اینستاگرام لاگین می کنند و این تعداد روزبه روز در حال افزایش است. 25 میلیون پروفایل بیزینسی در اینستاگرام وجود دارد. 80 درصد کاربران حداقل یک پیج کسب و کار را در اینستاگرام دنبال می کنند. 60 درصد کاربران محصول یا خدمت مورد نظر خود را در اینستاگرام پیدا می کنند. در نهایت 75 درصد کاربران بعد از دیدن یک پست به آن واکنشی مثل لایک کردن و کامنت گذاشتن انجام می‌دهند.
روز به روز میزان تعاملات و تبلیغات در اینستاگرام بیشتر می‌گردد. الگوریتم های جدید مسیر کسب و کارها برای پیشرفت را تا حد زیادی دشوار می کند. امروزه تمرکز اینستاگرام روی کیفیت پست ها و کاربران می باشد و به این دلیل که یک تعامل  دو جانبه است. همه ی این آمار و اطلاعات دلایل کافی ایجاد می کند تا بخواهید به راه حل خرید پیج اینستاگرامی به عنوان یک گزینه نگاه فرمائید.

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

رویای رسیدن به موفقیت در کوتاه ترین دوران گاهی باعث می‌شود که نکات مهمی را نادیده بگیریم. خرید پیج اینستاگرامی که اکنون تعداد زیادی دنبال کننده دارد در کنار مزایایی که دارد، معایبی نیز دارد که گاه از دید ما مخفی می‌گردد. در این بخش به طور خلاصه مزایا و معایب این کار را بررسی می کنیم.

مزایای خرید پیج اینستاگرام

خرید صفحه ی اینستاگرامی با تعداد زیادی فالوور مزایای زیادی دارد. همین مورد افراد و کسب و کارهای زیادی را به سمت این کار سوق میدهد. اگر بپرسید این مزایا چه هستند:

 • داشتن تعداد قابل توجهی فالوور یا دنبال کننده که از همان ابتدا در صفحه ی شما هستند.
 • داشتن تعداد قابل توجهی مشتری بالقوه که نیازی نیست آنها را از نو جذب کنید.
 • داشتن توانایی در جذب فالوورهای تازه؛ از انجایی که کاربران جدید بر اساس وجهه ی صفحه ی شما که فالوور زیادی دارد تصمیم به دنبال کردن شما دارند.
 • داشتن نرخ تعامل بالا به نسبت صفحاتی که به تازگی شروع به کار کرده اند.
 • داشتن مرجعیت بیشتر به دلیل اینکه زمان زیادی از فعالیت صفحه می گذرد.

معایب خرید پیج اینستاگرام

روشن است که مانند هر مورد دیگری خرید پیج اینستاگرامی نیز معایبی دارد:
در صورتیکه قرار باشد ظاهر و نام کاربری صفحه ی خریداری شده را تغییر تحول دهید، نرخ تعامل شما با کاربرانتان تا 70 درصد کاهش پیدا می کند و این مقدار قابل توجهی است.
چنانچه بنا باشد بعد از خرید پیج تمام پست های آن را پاک کنید و نام آن را تغییر تحول دهید، اینستاگرام متوجه یک عمل غیرعادی میشود و ممکن است در نتیجه این موضوع صفحه‌ی شما از دسترس خارج شود.
فالوورهای فعلی پیج ممکن است به سبک فعالیت شما عکس العملخوبی نشان ندهند. از آنجایی که قرار است در صفحه ای که دنبال کرده اند فعالیت جدیدی اتفاق بیفتد و ممکن است ظاهر، نام و اهداف آن تغییر کند ممکن می باشد فالوورها تمایل به آنفالو کردن بگیرند.
پیدا کردن پیجی که کمترین تعداد فالوور تقلبی یا فیک را داشته باشد، کار دشواری می باشد. به این دلیل‌که بسیاری از صفحه های از طریق ربات ها و سایر روش های غیرمعمول اقدام به بالا بردن تعداد فالوورهایشان می کنند. این گزینه با یک نگاه قابل تشخیص نیست. گرچه در ادامه ی این نوشته رویکرد هایی را معرفی می کنیم که بتوانید اصالت یک برگه را تا حد زیادی تشخیص دهید و درضمن مقاله تشخیص پیج فیک اینستاگرام را از دست ندهید.
به طور خلاصه مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام را بررسی کردیم. در نهایت ولی با شماست که چه تصمیمی داشته بگیرید. ما وظیفه ی خود می دانیم که شما را با جنبه های متعدد این مسئله آشنا کنیم. پس به دنبال نکاتی را بررسی می کنیم که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید بدانید.

نکات مهم در خرید پیج اینستاگرام

در شرایطی که احساس می کنید صرفا روش پیش روی شما برای موفقیت در اینستاگرام خرید پیچ اینستاگرام است بایستی به دو نکته ی اساسی اشاره کنیم. یک اینکه خرید صفحه ی اینستاگرامی برخلاف قانون ها اینستاگرام یا همان term of services می باشد. دوم اینکه خرید پیج اینستاگرام به معنی خرید فالوور اینستاگرام نیست. در ادامه این دو نکته را به طور کامل بررسی میکنیم و در ادامه 5 نکته ی مهمی را که باید قبل از خرید بدانید آورده ایم.

نکته ی اول: مسئولیت خرید پیج اینستاگرام را کاملا برعهده بگیرید!

همانطور که گفتیم خرید پیج اینستاگرام بر خلاف قانون ها اینستاگرام می باشد. به صورت کلی هرگونه “خرید، فروش و یا جابجایی در اینستاگرام حتی نام کاربری”، دادن وکالت یا استفاده از اطلاعات لاگین شخص دیگری در اینستاگرام ممنوع می باشد.

متن این قانون چنین است:

مسئولیت خرید پیج

با وجود چنین قانونی در‌حالتی که اقدام به خرید پیج اینستاگرام میکنید می بایست بدانید که اینستاگرام در هر زمانی که متوجه نقض این قانون شود، میتواند جلوی کار صفحه ی خریداری شده را بگیرد. بعلاوه برای خریداری یک صفحه ی اینستاگرام باید پول بیشتری نسبت به هنگامی که قصد خرید فالوور اینستاگرامی دارید بپردازید. در نظر داشته باشید که اصل این کار مغایر قوانین است. پس در صورتی‌که در این زمینه از شما کلاهبرداری شود نمی توانید به هیچ مرجع رسمی اینستاگرام شکایت بکنید.

نکته ی دوم: خرید پیج اینستاگرام همان خرید فالوور اینستاگرام نیست.

انچه قابل ذکر استتنها یک نکته ی مهم می باشد که فالوور اینستاگرام نخرید! احتمالا با وبسایت هایی مواجه شده اید که در آنان می توانید با قیمت بسیار کمتر از قیمت حقیقی و واقعی آن، فالوورهای زیادی بخرید. میزان تعامل این فالوورها بسیار کم و نزدیک به صفر است و بر فرض اینکه تعاملی هم داشته باشند، فالوورهای حقیقی تفاوت بین عمل داوطلبانه و پولی را به خوبی تشخیص می‌دهند. از جمله کامنت های این فالوورها چیزی جز نوشته های بی معنی و ایموجی های نامربوط نخواهد بود. این زمینه از نظر کاربر هوشمند اینستاگرام مخفی نخواهد ماند.

همین منجر می شود که در طولانی مدت صفحه ی شما جلوه ی احمقانه ای به خود بگیرد. می توانید تصور کنید که این موضوع تا چه اندازه به وجهه ی برند شما آسیب میرساند.تصویر زیر نمونه ای از این تعاملات غیرواقعی را در قسمت کامنت ها نشان می دهد:

comment

فرض ما بر این می باشد که تابحال قانع شده اید که خرید فالوور اینستاگرام تا چه اندازه موثر نیست. با این حال توجه شما را به یک پژوهش در همین حوزه جلب می کنیم.شخصی به نام اندرو تات یک پیج اینستاگرامی را طی دو ماه تحت نظر گرفت. در ماه اول سعی بر جذب فالوور با روش های معمول و متداول و در ماه دوم سعی بر جذب فالوور با روش ی غیرمعمول و با استفاده از ربات ها کرد. آمار و ارقام صفحه در هر دو شرایط در تصویر زیر قابل مشاهده است:

جذب-فالور-با-بات

با توجه به نکاتی که گفته شد، خرید پیج اینستاگرام با خرید فالوور اینستاگرام یکسان نیست. گرچه با خرید پیج اینستاگرام نیز با مشکلات مشابهی میزان تعامل صفحه ی شما را تهدید می کند. چنانچه به‌دنبال افزایش فالوور در اینستاگرام می باشید حتما از روش های طبیعی برای این کار استفاده کنید.
راهنمای خرید پیج اینستاگرام

  با این اوصاف در شرایطی‌که هنوز دید مثبتی به خرید صفحه ی اینستاگرامی دارید باید به چند نکته ی مهم دقت کنید. ما در این بخش 5 نکته ی مهم را بعنوان راهنمای خرید پیج اینستاگرام برای شما گرد آوری کرده ایم و پیشنهاد می کنیم آن‌ها را جدی بگیرید:

1. درباره‌ی گذشته صفحه‌ای که میخواهید خریداری فرمائید، تحقیق کنید

مطمئن شوید که شخصی که با آن خرید و فروش می کنید وجود خارجی دارد و مالک حقیقی پیج است. بعد مطمئن شوید که فالوورهای آن‌ها ربات نباشند. برای این کار به پست های آنها سر بزنید و قسمت کامنت ها را نگاه فرمایید. با روشی که در بندهای گذشته گفته شد کامنت ها را بررسی فرمایید. چنانچه اینکار به نظرتان سخت است از ابزاری که در ادامه معرفی میکنیم استفاده نمائید. وبسایت  HypeAuditor  اطلاعات نسبتا جامعی از وضعیت هر صفحه ای که آیدی آن را در باکس مربوطه وارد فرمائید به شما میدهد. کافیست از این لینک وارد وبسایت شوید، مقداری به پایین اسکرول نمایید و به بخشی که در تصویر میبینید برسید. استفاده از امکانات دیگر این سایت برای مدتی مجانی می باشد:

تحقیق برای خرید پیج اینستاگرام

2. راجع به حوزه ی کار آن صفحه تحقیق فرمایید
شاید روشن به نظر برسد البته به موضوع کاری صفحه ای که می خواهید بخرید دقت کنید. به عنوان مثال در‌حالتی که شما بناست به فروش اثاثیه خانگی بپردازید، یک پیج با 50 هزار فالوور در زمینه‌ی مواد آرایشی به کار شما نخواهد آمد.
این تحقیقات قبل از خرید یک صفحه ی اینستاگرامی بسیار مهم است. سفارش می‌کنیم که آن را جدی بگیرید. شما قرار است مبلغی را برای خرید پیج اینستاگرام بپردازید. در شرایطی که قرار می باشد با تحقیقات بیشتر خرید مطمئن تری داشته باشید آن را دریغ نکنید و مبلغ آن را نیز بپردازید. بعلاوه ابزار رایگان دیگری به شما معرفی می‌کنیم که کمک می کند اطلاعات بیشتری راجع‌به صفحه ی هدفتان پیدا نمائید. مثلا بدانید که چه هشتگ هایی در آن صفحه بیشتر استفاده شده اند و یا نسبت مردان و زنان آن در فالوورها چگونه می باشد. بعلاوه این ابزار تا 30 مقدار دیگر را نیز برای شما بررسی می کند. برای استفاده از این ابزار به‌این لینک مراجعه نمایید و گزارشی شبیه تصویر زیر دریافت نمائید:

در-مورد-حوزه-ی-فعالیت-آن-صفحه-تحقیق-کنید

3. بر سر جزئیات به توافق برسید
بهتر می باشد بر سر موضوعاتی مثل قانونی بودن فالوورها و حساب کاربری با فروشنده ی صفحه به توافق برسید. چه بهتر که بتوانید این توافق را در قالب یک قرارداد دوطرفه تنظیم نمایید. پرداختن به مسائل حقوقی در حوصله ی این نوشته نمیگنجد، ولی در این زمینه بد نیست از خدمات یک مشاور حقوقی یاری بگیرید. می توانید این افراد را در اینترنت و در اینستاگرام به راحتی پیدا فرمایید. در هر صورت مفاد این قرار داد بهتر می باشد دربرگیرنده موردها ذیل باشد:

 • خصوصیات طرفین قرارداد
 • تاریخ قرارداد
 • تعریف جنس یا خدمات
 • مبلغ قرارداد
 • نحوه ی دریافت مشخصات پیج
 • سایر مواردی که از نظر خودتان حائز اهمیت می باشد.

4. از یک روش پرداخت مطمئن استفاده نمائید

در ابتدا مطمئن شوید که با صاحب اصلی صفحه صحبت می‌کنید. اگر شخص مقابل شما پافشاری بر انتقال مبلغ از طریق شخص دیگری مانند خانواده و یا دوستانش کرد این را بعنوان یک هشدار در نظر بگیرید. گرچه استفاده از این امکان درایران ممکن نیست البته روش پرداختی مانند پی پال گزینه ی مناسبی به نظر میرسد. به این دلیل که این سرویس با استفاده از امکاناتی که در دست کاربران قرار می دهد بسیاری از مشکلات احتمالی را پیش بینی کرده و برای آن راه حل های مناسب ارائه می‌دهد. سرویس های مشابه داخلی نیز میتوانند تراکنش امنی برای شما فراهم کنند.

5. پرداخت را به چند قسمت تقسیم فرمایید

چنانچه هوشیارترین فرد هم باشید ممکن می باشد گاهی نکاتی از دید شما مخفی بماند. از این جهت توصیه میکنیم تا آخرین لحظه با فروشنده ی صفحه ی اینستاگرامی در رابطه مستقیم باشید. در مرحله ی اول خرید پیج اینستاگرام فروشنده ی صفحه نام کاربری و پسورد را به شما ارائه می کند. بلافاصله پس از لاگین کردن شما آغاز به تغییر تحول پست الکرونیکی و پسورد حساب می کنید. بعد از این بایستی ارتباط فروشنده و حساب فیسبوک متصل به صفحه را جدا نمائید و آن را به خود متصل نمائید. تنها در‌این مرحله می باشد که میتوانید بگویید حساب خریداری شده تماما در مشت شماست.

در این تبادل اطلاعات ممکن می باشد فروشنده نیز نیاز به نوعی اطمینان خاطر از لو نرفتن اطلاعاتش داشته باشد. از این جهات است که توصیه میشود پرداخت را طی چندین قسط انجام دهید. در نظر داشته باشید که هر مشکلی که متوجه این خرید و فروش شود، نمی توانید اعتراضی به پشتیبانی اینستاگرام داشته باشد. علت این موضوع را در بندهای بالاتر توضیح داده ایم.

خرید اکانت اینستاگرام آری یا نه؟

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام بهمراه نکاتی که باید قبل از خرید بدانید، میتواند تا حدود زیادی تصمیم گیری را برای شما آسان کند. همان طور که از محتوای متن در بندهای بالا متوجه شدید، خرید پیچ اینستاگرام ریسک های زیادی دارد. هیچکس نمی تواند موفقیت شما را از این طریق تضمین کند. بعلاوه در شرایطی‌که تجربه ی کافی در این باره ها نداشته باشید، به آسانی می‌توانید گرفتار کلاهبرداران شوید. ولی روی دیگر این گزینه این است که با یک خرید موفقیت آمیز فالوورهای زیادی به دست بیاورید و در صورتی شانس با شما یار باشد به تعداد زیادی فالوور واقعی دست پیدا می کنید که مشتریان بلقوه ی شما شوند.

در نهایت توصیهی ما این می باشد که درصورتی که می خواهید روش مطمئنی پیش بگیرید و نیازی به دور زدن مقررات اینستاگرام نداشته باشید، بودجهی مورد نظرتان را صرف بهبود پروفایل اینستاگرام خود و تولید محتوای بهینه کنید. با این فعالیتبه طریقی طبیعی فالوورهای واقعی جذب میکنید. گرچه موفقیت از این راه نیازمند صبر و حوصله و گذراندن زمان زیاد است.می توان گفت در نهایت همه چیز به شما و اهداف کسب و کارتان بستگی خواهد داشت.

روش خرید و فروش پیج اینستاگرام

بجز اینکه می توانید یک پیج اینستاگرام را به طور مستقیم از صاحب آن خریداری نمائید، واسطه های زیادی نیز برای اینکار وجود دارند. این واسطه ها خود شامل اشخاص، گروه ها، انجمن ها ، وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی میباشند. از جمله سایت ebay یک وب سایت فروشگاهی بدون نقص می باشد. شما با رفتن به‌این سایت و جستجو در نوار جستجوی آن می‌توانید لیستی از صفحات اینستاگرامی فروشی را پیش روی خود داشته باشید. قیمت این صفحه ها بسته به تعداد فالوور های آن متغیر است.با دقت به فیلترهای موجود در این وب سایت میتوانید طیف قیمتی مورد نظرتان را انتخاب نمائید. در حین نگارش این نوشته دست کم مبلغی که در این وب سایت بابت خرید یک اکانت اینستاگرامی پرداخت می شود 25 دلار یعنی تقریبا 500 هزارتومان است.

ما عبارت Instagram account را در ebay جستجو کردیم و فیلتر “پایین 55 دلار” را نیز اعمال کردیم. نتیجه ی آن را در تصویر میبینید:

خرید و فروش پیج

به طریقی مشابه شما می‌توانید بعنوان فروشنده در ebay حضور پیدا کنید. یعنی در قسمت seller محصول خودتان که پیج اینستاگرامی می باشد را به فروش بگذارید:

خرید پیج اینستاگرام در ای بی

تنها چالش بزرگی که در این میان وجود دارد، معامله ی دلاری است که برای افراد درون جمهوری اسلامی ایران ممکن نیست یا دستکم بسیار سخت است.
برای داخل کشور ایران البته شرایط تا حدودی متفاوت می باشد. می توان اعلام کرد هیچ سایت مرجعی مانند ای بای برای خرید پیج اینستاگرام وجود ندارد. افراد و شرکت های ارائه دهنده ی این خدمات که بعنوان واسطه کار می کنند، در سطح اینترنت یافت می‌شوند. کافیست با جستجوی عبارت “خرید پیج اینستاگرام” در گوگل این سایت ها را پیدا فرمائید. همچنین با جستجو در بین صفحه ها اینستاگرام یا کانال های تلگرام می‌توانید افراد زیادی را پیدا نمائید که این خدمات را ارائه می‌دهند. در ادامه و قبل از خرید و فروش کافیست تمامی نکاتی که در این نوشته و در بند های قبل قید کردیم را مدنظر داشته باشید. قیمت صفحه ها از هیچ قانونی پیروی نمی کند. این به شما بستگی دارد که با توجه به نیاز خود و بعد از انجام تحقیقات کافی خریدی انجام دهید که به نفع شما باشد

کلام پایانی

خرید پیج اینستاگرامی موضوع مهمی که همه ی کسب و کارها دست‌کم یکبار به آن فکر کرده اند. چه قصد خرید یک اکانت اینستاگرامی را داشته باشید و چه قصد داشته باشید با روش های طبیعی در اینستاگرام رشد کنید در هر صورت چالش های زیادی پیش روی شماست. بهتر است قبل از انجام هر کاری در فضای شبکه های اجتماعی به قدر کافی تحقیق نمائید. امنیت اطلاعات، داشتن دنبال کننده های حقیقی و واقعی و مشتریان بلقوه نکات مهمی هستند که با سهل انگاری ممکن می باشد آسیب فراوانی به وجهه ی کسب و کار شما در اینستاگرام وارد نمایند.

و پیشنهاد میکنم مقاله افزایش فالوور فوری را مطالعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید