هر آنچه که باید درباره خرید ممبر تلگرام بدانید

تلگرام یک شبکه ی اجتماعی پرطرفدار که بسیار توسعه پیداکرده است. این اپلیکیشن زمینه‌های سرگرمی، کاری و حتی فرهنگی مختلفی برای مخاطبان خود ایجاد کرده است. درصورتی که از شبکه‌های اجتماعی به خصوص تلگرام صحیح استفاده شود، نقش موثری در رونق کسب و کار ایفا می‌کند. یعنی شما با مقداری صبر، تامل، هوش و ذکاوت خود می‌توانید درآمد بالایی از این نرم‌افزار کسب فرمایید. در این مقاله قصد داریم خرید ممبر تلگرام را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. درصورتی که کانالی را با موضوعی دلخواه و هدف خاصی دارید می‌توانید با خواندن این مقاله و روش‌های نقل شده در آن، تعداد بازدیدکنندگان خودرا بالا ببرید ودر کسب‌وکار خود پیشرفت کنید.

تلگرام

تلگرام، این پیام‌رسان دوستداشتنی قابلیت‌های وسیعی اعم از ارسال پیام صوتی، پیام متنی، ویدیو و… می باشد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

کانال تلگرام

کانال های تلگرام بوسیله افراد در مسئله‌های متفاوت ایجاد می‌شوند. آن گاه فرد هر محتوایی را که بخواهد در آن منتشر می‌کند. چیزی که منجر جذابیت کانال تگرام می‌شود این می باشد که فرد هر آنچه که دوست دارد، به گوش و چشم مخاطبان خود می‌رساند. ولیمجموعا کانال‌ها معمولا خبری، آموزشی، سرگرمی و … می باشد. با تولید محتوا جذاب برای کانال تعداد بازدیدها بالا می‌رود و با زیاد شدن تعداد اعضای فرد می تواند به کار گیری‌های دیگری از کانال خود داشته باشد. کسب درآمد و حتی شهرت از سود‌های این اتفاق می‌باشند.

ممبر

ممبر همان مخاطب و اعضا کانال‌ها یا تیم‌های تلگرامی می باشد. اصل ساختن کانال‌ها برپایه ممبر و اعضای آن است. در صورتی‌که اعضایی نباشد تا محتوا و مطالب نشرداده شما را ببینند، پس هدف از تشکیل کانال و مجموعه های تلگرامی چه میباشد؟ به همین دلیل هر چقدر ممبرهای کانالتان بیشتر باشند، مطالب شما بیشتر دیده می شوند و کانال شما عمومیت بیشتری پیدا می‌کند. خرید ممبر تلگرام یکی‌از راه‌های افزایش اعضا می باشد که به صورت‌های مختلفی قابل انجام می باشد.

برای خرید ممبر تلگرام چه کارهایی انجام دهیم؟

برای خرید ممبر اول از همه بایستی بدانیم که ما به چه نوع ممبرهایی برای کانال تلگرامی خود نیاز داریم؟ ممبرهای فیک یا واقعی؟

ممبر واقعی

ممبر واقعی به ممبری گفته می شود که آنلاین می باشند، از پست‌های شما بازدید می‌کنند و می توانند مطالب شما را برای دیگران ارسال کنند. حضور ممبرهای واقعی در کانال شما برای کانال اعتبار محسوب می‌شود و همچنین این نوع ممبرها میتوانند شانس کسب درآمد و فروش شما را بالا ببرند.

ممبر فیک

ممبرهای فیک اکانت‌های مجازی می‌باشند که به اشخاص واقعی تعلق ندارند. این نوع ممبرها با روش‌ها یا نرم افزارهای خاصی ساخته می شوند و نمی‌توانند مطالب شما را برای سایرافراد ارسال کنند. ممبرهای فیک صرفا تعداد ممبرهای شمارا بالا می برند و مزیت دیگری برای شما نخواهند داشت.

نحوه‌های خرید ممبر واقعی تلگرام

افزودن کاربر توسط مدیر

در این روش مدیریت کانال مخاطبین خود را به کانال اضافه می‌کند. اما متاسفانه تلگرام اجازه افزودن فقط  200  نفر از مخاطبین مدیریت را به کانال تلگرامی می دهد.

تبلیغات درگروه‌ها یاکانال‌ها

در این روش مدیر و اطرافیان ایشان، مطالب یا لینک کانال را درگروه یا کانال‌های دیگر منتشر می‌کنند تا کاربران تازه این پیام ها را مشاهده‌ کرده و درصورت علاقه‌مندی به کانال تلگرامی شما افزوده شوند.

تبادلات لینک کانال‌ها

بعضی از کانال‌ها با یکدیگر تبادل لینک انجام می دهند. یعنی اینکه شما با مدیران سایر کانال‌ها توافق می کنید که برای مدتی و در ساعتی مشخص لینک کانال یکدیگر رادر کانال‌های خود قرار دهید. بعد از اتمام مدت زمان مشخص شده طرفین بنر تبلیغاتی یکدیگر را از کانال‌های خود حذف می‌کنند.

روش‌های خرید ممبر فیک تلگرام

ربات تلگرام

همانگونه که می‌دانید ربات‌های تلگرام برای استفاده‌های مختلفی کدنویسی می‌شوند. یکی از این موردها به کارگیری، خرید ممبر فیک است. با یک جست‌وجو عادی در اینترنت به راحتی می‌توان ربات‌هایی را پیدا کرد که ممبر فیک در اختیار شما قرار می دهند.

پوش نوتیفیکشن

پوش نوتیفیکشن پیام‌های تبلیغاتی می باشد که بوسیله نرم افزار‌های نصب شده روی تلفن همراه‌های اندروید، برای افراد ارسال می‌شوند. در‌این‌شیوه کاربر با دیدن بنر تبلیغاتی در صورت جذاب بودن محتوا بنر با اختیار خود وارد کانال تلگرام میشود.

اد اجباری

تلگرام‌های غیر رسمی به مشتریان خود خدمات ویژه‌ای را مانند قابلیت و امکان اد اجباری ممبر به کانال‌های تلگرامی ارائه می‌دهند. اد اجباری به 3 صورت معمولی، سایلنت و هیدن قابل انجام است.

  1. هیدن: در ممبر اد اجباری هیدن، کاربران متوجه اددشدنشان به کانال تلگرامی نمی‌شوند. از این رو ریزش ممبرها نزدیک به صفر بوده البته ویو پست‌ها به شدت پایینمی باشد.
  2. سایلنت: ریزش در روش سایلنت کمتر از روش معمولی است البته ویوی بهتری نسبت به طرز هیدن داراست و برای کاربر اعلانی راجع‌به عضو شدن ایشان در کانال ارسال نمی‌شود.
  3. معمولی: در اد اجباری به طرز معمولی برای کاربر اعلانی در زمینه‌ی عضو شدن ایشان در کانال تلگرامی ارسال می گردد.

و در پایان پیشنهاد میکنم مقاله خرید ممبر تلگرام را مطالعه نمائید تا اطلاعات کافی در این مورد را به دست آورید با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید