مزایا و معایب خرید فالوور فیک ارزان

اکنون کانال‌های اجتماعی یکی از مهم ترین بخش‌های فضای اینترنت را تشکیل میدهند. روزمره میلیون‌ها مخاطب در آن فعالیت می‌نمایند. اینستاگرام فعلا یکی مهم‌ترین کانال‌های اجتماعی در سطح جهان میباشد که علاقه مندان بسیاری دارد. از سرتاسر عالم در این کانال عضو هستند و بیزینس‌های بسیاری توانسته‌اند در اینستاگرام به معروفیت برسند. تعامل در این کانال اجتماعی بسیار بالا است. بسیاری از پیج‌ها در اینستاگرام دوستداران بسیاری دارند و توانسته‌اند فالوورهای اکثری را جذب نمایند. اشخاص بسیاری میباشند که اخیرا تصمیم گرفته‌اند در این کانال عمل نمایند و برای رشد سریع صفحه شان شاید تصمیم بگیرند فالوور خریداری نمایند. در‌این مقاله  درمورد مبحث خرید فالوور فیک ارزان توضیحاتی ارائه دهیم.

فالوور فیک چیست؟

برای دیده شدن در اینستاگرام شما احتیاج به تعداد زیادی فالوور دارید. فالوور زیاد باعث تولید تعامل در پیج شما می‌شود و همین موضوع باعث می گردد بیشتر شناخته گردید و درصورتی که محصولی دارید فروشتان بیشتر گردد. برخی صفحات در اینستاگرام تعداد دنبال‌کننده‌های متعددی دارند اما در شرایطی که به لیست آن‌ها سر بزنید، اکثر فالوورهای آن ها غیرواقعی می باشند و نام و نشان حقیقی ندارند. فالوورهای غیر حقیقی و واقعی در واقع ربات می باشند و برای بیزینس شما هیچ‌گونه سودی نخواهند داشت و تنها جنبه دکوری دارند.

مزایای خرید فالوور فیک ارزان

در صورتی‌که اخیرا فعالیت خویش را در اینستاگرام آغاز کرده‌اید می توانید برای جلب توجه کاربران فالوور فیک بخرید تا بتوانید فالوورهای حقیقی و واقعی را جذب پیج‌تان نمائید. زمانی یک مخاطب وارد صفحه شما میگردد در نگاه اول تعداد فالوورها نظرشان را جلب می‌نماید و بعد در مرحله بعد از آن سراغ مطالب می‌روند و درصورتی که از تولید محتوایتان خوششان بیاید پیج‌تان را فالوو می‌نمایند. در بحث رقابت نیز چنانچه دو صفحه با محصول شبیه وجود داشته باشند و مخاطب قصد خرید آن محصول را داشته باشد، راحت تر میتواند به صفحه‌ای که تعداد دنبال‌کننده بیشتری دارد اعتماد نماید. در ادامه چندین مورد از معایب خرید فالوور فیک ارزان را بیان می‌کنیم.

عدم اعتمادسازی

در فضای مجازی هم می بایست اعتماد سازی انجام بگیرد. در‌این محیط کاربران کاملاً حقیقی می باشند و باید بتوانید اعتماد آنها‌را به دست آورید. وقتی که شما فالوور فیک خریداری می کنید، تعداد لایک و فالوورهایتان با یک دیگر تناسب ندارد و همین مسئله منجر می‌شود کاربر نتواند به شما اعتماد نمایدو پیشرفت صفحه شما  کاهش می یابد. در واقع فالوورهای شما نباید احساس نمایند که قصد فریب دادن آن‌ها‌را دارید و دید مثبت آنها پاک بشود! چنانچه مدیر چنین صفحه‌ای را بر عهده دارید بهتر میباشد تلاش کنید و فالوورهای حقیقی و واقعی را جذب پیج‌تان نمائید.

خرید فالوور فیک نیازمند خرید لایک فیک میباشد

وقتی که شما برای صفحه‌تان فالوور فیک می‌خرید، زیرا این فالوورها حقیقی و واقعی نیستند پس قادر نیستند هیچ‌گونه فعالیتی داشته باشند، در کل پست‌های شما هرچقدر هم کیفیت خوب باشد بازدید نخواهد داشت. برهمین پایه ناچار خواهید بود برای بهتر جلوه دادن پیج خویش لایک فیک خریداری نمائید تا بتوانید اعتبار پیج‌تان را بالا نگه دارید؛ براین اساس خرید فالوور فیک  سودی برای شما ندارد، بلکه دائماً بایستی برای خرید لایک‌ فیک اینستاگرام هم هزینه نمائید و این موارد هزینه‌های مازاد کسب‌وکار شما‌را افزایش میدهد.

نرخ تبدیل فالوورهای فیک

مقصود از فعالیت کسب وکارها در فضای مجازی افزایش نرخ تبدیل و افزایش مشتریان می‌باشد. در واقع اشخاص می خواهند کاربران صفحه خویش را به مشتریان مستمر کسب وکار خودشان تبدیل نمایند. اکنون فالوور فیک نرخ تبدیل بسیار پایینی دارد و شاید حتی صفر باشد. این نوع فالوورها نه تنها پست‌های شما‌را لایک نمی کنند بلکه خریدی از سرویس ها و محصولات شما نخواهند داشت. همان‌طور که در پیشین‌تر اشاره کردیم فالوورهای فیک نام و نشان حقیقی و واقعی ندارند.

حذف صفحه‌های جعلی به وسیله اینستاگرام

الگوریتم‌های اینستاگرام دائماً در در حال بررسی صفحه ها میباشد و در صورتیکه متوجه شود یک صفحه فالوورهای فعال ندارد و تعداد آنها زیاد باشد، مطلقاً آن صفحه را بلاک یا این که حذف می‌نماید. برای مثالدرصورتی که صفحه‌ای 1000 فالوور اینستاگرام فعال داشته باشد البته 1۰۰K فالوور فیک باشد، احتمال آنکه اینستاگرام صفحه را حذف نماید، زیاد هست. در پیج شما تعامل  باید ایجاد شود تا اینستاگرام متوجه گردد فالوورهای شما حقیقی می باشند و آن وقت پست‌های شما بیشتر به چشم می‌خورد. در مجموع خرید فالوور فیک ارزان زیاد نمی‌تواند به پیشرفت شما در اینستاگرام کمک کند.

حذف فالوورهای غیر فعال بوسیله اینستاگرام

با به روزشدن الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، فالوورهایی که پست‌های شما‌را لایک نکنند، حذف می گردند. در واقع در صورتی‌که فالووری در صفحه شما عکس‌العملی نداشته باشد تحت عنوان فالوور غیر فعال اکانت می گردد و اینستاگرام آن‌ها را حذف خواهد کرد؛ بنابراین حتی در‌حالتی که صفحه شما بلاک نشود، فالوورهای فیک شما حذف خواهند شد و تنها هزینه مازاد برای خرید فالوور فیک ارزان کرده‌اید.

راهکارهایی برای جذب فالوور واقعی

برای داشتن پیجی مطمئن و دارای اعتبار بایستی فالوورهای واقعی داشته باشید. جذب فالوور قواعد خاص خودش را دارد که با رعایت کردن آنها می توانید به راحتی فالوور واقعی را جذب نمائید. زمانی که شما پیج‌تان تعامل داشته باشد، خود اینستاگرام پست‌هایتان را به اشخاص بیشتری معرفی می‌نماید و باعث رشدصفحه‌تان  می‌شود. در ادامه شما را با چندین راهکار مطمئن برای جذب فالوور حقیقی وواقعی آشنا میکنیم.

تولید محتوا

در شرایطی‌که بتوانید در تولید محتوا و بازاریابی توانمند فعالیت کنید و محتوای با ارزش و کاربردی تولید و منتشر فرمائید، کاربران در صفحه شما بیشترین استفاده را میبرند و آن را برای دوستان خویش ارسال می‌نمایند. محتوای شما باید مربوط به موضع پبج‌تان باشد و همینطور اورجینال و با کیفیت باشد. اشخاص هنگامی که وارد صفحه شما میگردند از محتوای شما بازدید می‌نمایند و در‌حالتی که برایشان جالب و کاربردی بود شما را فالوو می‌نمایند. هرچقدر محتوای شما کیفیت بالا‌تر باشد، فالوورهای حقیقی و واقعی شما افزایش پیدا می‌نمایند.

نتیجه گیری

برای آنکه بتوانید در اینستاگرام موفق گردید احتیاج به فالوور دارید. برای افزایش فالوور راهکارهای مختلفی وجود دارد که با رعایت کردن نکاتی میتوانید به راحتی در اینستاگرام رشد نمائید. گزینه‌های بسیاری برای خرید فالوور وجود دارد که یک مثال از آن خرید فالوور فیک ارزان می‌باشد. این نوع فالوورها داری مزیت و معایب‌هایی می باشند که در مقاله به توضیح کامل آن پرداخته‌ایم. امید‌است‌ خواندن این مقاله برایتان موثر واقع گردیده باشد.

پشنهاد میکنم مقاله مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی را مطالعه نمائید تا اگاهی کاملی به این موضوع به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید