مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی

در صورتی‌که شما نیز جزو کسانی هستید که به تازگی فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده‌اند، احتمالاً درباره خرید لایک و فالوور ایرانی، خرید کامنت اینستاگرام، خرید ویو و… شنیده‌اید. خرید اینگونه خدمات مانند خرید فالوور ایرانی برای دیده شدن پیج شما در اینستاگرام مزایا و معایبی به همراه دارد. به طور مستقل با بالا رفتن عدد فالوورهای شما، اعتماد بازدیدکنندگان پیج بیشتر شود و افزایش تعداد لایک‌های هر مقاله نیز باعث محبوب به شمار رفتن آن پست و در باعث افزایش مشتریان و مخاطبان کسب و کار شما میشود. اما خرید لایک و فالوور برای اینستاگرام معایبی نیز به همراه دارد.

چرا برای گسترش کسب و کار خود به اینستاگرام نیاز دارید

در صورتی‌که برای توسعه و دیده شدن کسب و کار خود از اینستاگرام استفاده نمی کنید، بهتر می باشد بدانید دوران بسیار بزرگی را از دست داده‌اید؛ پس هرچه زودتر فعالیت مناسب در اینستاگرام را در برنامه‌های کاری خود قرار دهید و قدمی بزرگ‌تر به سوی اهدافکاری خود بردارید. اما به راستی چرا اینستاگرام از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی می باشد:

 • ارتباط بدون واسطه با کاربران

اینستاگرام بستری بسیار مناسب برای ارتباط مستقیم با کاربران است. در اینستاگرام میتوانید با مشاهده نظرها و پیشنهادات کاربران، کسب و کار خود را بهبود دهید و محبوبیت خود را بیش تر از پیش افزایش دهید. همچنین تعامل داشتن با مخاطبان، می تواند نشان‌دهنده پویایی و زنده بودن کسب و کار شما شود و این امر به خودیِ خود، مخاطبانشما‌را افزایش خواهد داد.

 • لزوم محتوای بصری

اینستاگرام محیطی برای به اشتراک‌گذاری انواع تصویر و ویدیو است. بهتر است بدانید انتشار تصاویری از حریم کاری، جو و فضای میان کارکنان و فرآیند کاری می تواند تاثیری بزرگی در ایجاد حس نزدیکی و جذب مخاطبان داشته باشد. همچنین با انتشار تصاویر مرتبط در مناسبت‌های گوناگون، هر روزه توجه و فعالیت خود را به کاربران دیگر یاداوری نمائید.

 • زیر نظر گرفتن فعالیت‌های رقبا

با حضور در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، می توانید هر روزه شاهد فعالیت رقبای خود نیز باشید. همواره بررسی کنید که رقیب‌هایتان از چه شیوه‌هایی برای تبلیغات استفاده می‌کنند و چگونه با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط برقرار می‌کنند. همچنین تعداد فالوورها و لایک‌های صفحه‌های رقیب، محبوبیت کسب و کار آنان را به شما نشان می‌دهد. اما می توانید با خرید لایک ایرانی و فالوور ایرانی، خیال خود را از برتری بین دیگر رقبا راحت کنید.

انواع لایک و فالوور اینستاگرام

همان گونه که گفتیم، از روش‌های برتری در بین دیگر رقبا در اینستاگرام، خرید لایک و فالوور ایرانی می باشد. در‌صورتی‌که قصد افزایش برند خود را با استفاده از اینستاگرام دارید، بهتر می باشد به سرعت ترافیک پیج خود را بالا ببرید. خرید فالوور ارزان از جمله راه‌های موجود است. انواع لایک و فالوور اینستاگرام به شرح ذیل است:

 • لایک و فالوور ایرانی
 • لایک و فالوور خارجی
 • لایک و فالوور حقیقی
 • لایک و فالوور فیک

در ادامه به توضیح تفاوت‌های هر کدام از این موردها خواهیم پرداخت.

تفاوت لایک و فالوور ایرانی و خارجی

همانطور که گفتیم، با افزایش تعداد فالوورها و لایک‌های مطالب، محبوبیت شما میان کاربران افزایش می یابد. در صورتی‌که قصد خرید فالوور ارزان برای پیج خود را دارید، بهتر می باشد درباره انواع متفاوت لایک و فالوور بدانید. کلاً می‌توان لایک و فالوورها را به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم کرد. لایک و فالوور ایرانی و خارجی هر دو یک نوع اکانت هستند؛ ولی نام و تصویر آنها گوناگون است. در صورتیکه کسب و کار شما ایرانی است و قصد ارائه خدمات به کاربران ایرانی را دارید، خرید لایک و فالوور ایرانی بهترین گزینه می باشد. با خرید لایک و فالوور خارجی، تصاویر و مطالب شما برای افراد خارج از کشور نمایش داده میگردند. به همین علت، لایک‌ها و فالوورهای خارجی هیچ سودی برای شما نخواهند داشت.

تفاوت لایک و فالوور واقعی و فیک

تفاوت عمده دربین فالوورهای فیک و حقیقی و واقعی، فعالیت آن‌هاست. فالوورهای فیک هیچگونه فعالیتی در اینستاگرام ندارند. اما فالوورهای حقیقی و واقعی، دارای نام و تصاویر واقعی میباشند و مانند هرکدام از ما، در اینستاگرام کار می‌کنند. با درک کردن این قضیه، قطعا متوجه شده‌اید که خرید لایک و فالوور ایرانی واقعی بهترین گزینه برای توسعه و دیده شدن صفحه شما در اینستاگرام است.

مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی

خرید فالوور و لایک برای پیج اینستاگرامی، می‌تواند راه‌حلی عالی برای افزایش برند شما در فضای مجازی باشد. ولی بهتر می باشد پیش از اقدام به خرید، مزایا و معایب این کار را نیز بدانید.

مزایای خرید لایک و فالوور

خرید لایک و فالوور اینستاگرام، می‌تواند به دیده شدن کسب و کار شما کمک بسیاری کند. ولی بهتر می باشد در خرید آن ها زیاده‌روی نکنید؛ به دلیل آنکه  تفاوت میان لایک و فالوورهایتان فاحش باشد کاربران متوجه غیر حقیقی بودن آنان میگردند. به همین‌خاطر بهتر می باشد متناسب با تعداد فالوورهایتان لایک بخرید و بالعکس. مثلا مزایای خرید فالوور اینستاگرامی می‌توان به موردها پایین اشاره داشت:

 • فالوور بالا برگ تایید شماست

با توجه به اینکه کار بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی گزینشی و مقایسه‌ای است، داشتن تعداد بالای فالوور و لایک، می‌تواند اعتبار پیج شما را به کاربران نشان دهد. امروزه کاربران، بیشتر مایل به استفاده از خدماتی هستند که از پیش تایید شده‌اند. فالوورهای بالا نیز دقیقا همین موضوع را به ذهن مخاطب القا خواهند کرد.

 • بهتر از رقبای خود باشید

همان گونه که گفتیم، نگاه کاربران در شبکه‌های اجتماعی گزینشی و مقایسه‌ای است. به همین علت، برتری نسبت به دیگر رقبا نقشی کلیدی در جذب مخاطبان خواهد داشت. از جمله راه‌های برتری نسبت به رقبا در اینستاگرام، داشتن تعداد بیشتر فالوور و لایک است. البته بهتر می باشد به تناسب بین تعداد فالوور و لایک توجه داشته باشید.

معایب خرید لایک و فالوور

با دانستن معایب خرید فالوور اینستاگرام، می‌توانید اهمیت و فواید این فعالیت را برای کسب و کار خود بهتر بررسی نمائید. برای معایب خرید فالوور اینستاگرام، می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام:

بهتر است بدانید، گرچه فالوورهای فیک می‌توانند به ظاهر بهتر صفحه شما کمک کنند، اما بعداز مدتی توسط اینستاگرام حذف خواهند شد. روشن است که کاهش ناگهانی فالوورهای پیج شما، هیچوقت جنبه خوبی نخواهد داشت و می‌تواند برای کسب و کار شما گران تمام شود.

 • بی اعتمادی کاربران نسبت به صفحه شما:

در صورتی‌که اقدام به خرید لایک و فالوور ایرانی کرده‌اید، بهتر است به فکر خرید کامنت و ویو نیز باشید. بالا بودن تعداد فالوورها، در حالی که تعداد لایک‌ها و کامنت‌های مطالب پایین می‌باشند، می‌تواند موجب بی اعتمادی کاربران نسبت به صفحه شما شود. پس بهتر است به تناسب بین تعداد فالوورها، لایک‌ها و کامنت‌های صفحه خود دقت داشته باشید.

به طور خلاصه

همان گونه که در مقاله بالا خواندید، با استفاده از شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، میتوانید ارتباط خود را با مخاطبان و کاربران افزایش دهید و بیش از پیش دیده شوید. خرید لایک و فالوور ایرانی قادر است تاثیری چشمگیر در جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر به سمت کسب و کار شما داشته باشد. البته بهتر می باشد در این‌راه به کیفیت لایک‌ها و فالوورها توجه داشته باشید؛ خرید لایک و فالوورهای بی کیفیت، می‌تواند باعث سقوط صفحه و در نتیجه بی اعتمادی کاربران گردد.

دیدگاهتان را بنویسید