چگونه با خرید ممبر پروکسی دار فروش خود را افزایش دهیم؟

فعلا یکی از دغدغه‌های مشاغل مختلف این است که چگونه می توانند پیشرفت کنند و به درآمدی بالا برسند. با تمرکز به اینکه تعداد رقبا بالا رفته و میزان تقاضا زیاد نیست در هر کسب و کاری که باشید باید تلاش کنید اطلاعات خود را بروز کرده و مطابق متد روز پیش بروید. در غیر این‌ صورت نمی‌توان امید چندانی برای پیشرفت داشت. امروزه همه کارها به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و روش‌های فروش به روش‌های سنتی دیگر طرفدار چندانی ندارد؛ زیرا اکثر اوقات افراد برای خرید تمایل به حضور فیزیکی نداشته و اکثر وقت ها دوست دارند با شیوه‌های جدید آنلاین و اینترنتی به افزایش سطح فروش دست پیدا کنند. یکی از‌از روش‌هایی که منجر به فروش بالا میگردد تبلیغات درست و آگاهانه است همانند تبلیغات تلگرامی که می‌توان به خرید ممبر پروکسی دار در این مورد اشاره کرد. شما می توانید با فراهم کردن ممبرهای پروکسی دار آمار بازید کانال خود را بالا برده و به همین نسبت فروش خود را افزایش دهید و به مطلوب برسید. در ادامه این مقاله درباره‌ی نکات اساسی این نوع ممبر با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

منظور از خرید ممبر پروکسی دار و تأثیر آن در کانال

در صورتی‌که قصد دارید که فروش بیشتری داشته باشید و در مدیریت کردن کانال تلگرام خود به‌خوبی عمل نمائید، ما به شما خرید ممبر پروکسی دار را توصیهمی کنیم. یکی از بهترین طریق‌هایی که می توانید ممبر خود را افزایش دهید استفاده از خرید ممبر پروکسی بوده که بسیار نتیجه ‌بخش خواهد بود. منظور از ممبر پروکسی تلگرام درواقع کاربرانی می باشد که از طریق این پروکسی‌ها به تلگرام خود متصل میگردند؛ و آن‌گاه به صورت کاملاً اختیاری می توانند وارد کانال تلگرامی موردنظر شوند. این خرید ممبر تأثیر فراوانی روی کانال می‌گذارد و دنبال کنندگان کانال را افزایش می دهد که به همین نسبت تعداد بازدیدکنندگان و مشتریان نیز بالا می‌رود.

مزیت‌های خرید ممبر پروکسی دار

ممبر پروکسی تلگرام

چنانچه شما هم دوست داشته باشید در کسب و کار خود پیشرفت کنید و کانال تلگرام شما جز پر بازدید ترین کانال‌ها باشد مسلمااقدام به فراهم نمودن ممبر پروکسی دار ‌نمایید؛ در‌این‌صورت‌ متوجه خواهید شد که خرید ممبر پروکسی خالی از لطف نخواهد بود و دارای مزیت‌های زیادی می باشد. در حال حاضر در ادامه برای شما مزیت‌های خرید ممبر پروکسی را آورده‌ایم که شامل مواردی می‌شود که در زیر به آن اشاره شده است:

  • افزایش ممبرهای حقیقی در تلگرام
  • افزایش بازدید پست‌ها در تلگرام
  • افزایش آمار فروش و سطح درآمد
  • بهبود یافتن و رشدهی در کسب و کار
  • شناخته شدن برند
  • و غیره

خرید ممبر پروکسی دار تا چه اندازه ریزش دارد؟

شاید این سؤال برای شما پیش‌آمده باشد که آیا ممبر پروکسی ریزش دارد یا خیر؟ در‌این شیوه ریزش ممبرها بسیار کم‌تر از روش‌های دیگر است. در شیوه‌های دیگر کاربران ناخواسته و بدون تصمیم خود به گروهی دعوت و یا ادد میگردند؛ قطعادر چنین شرایطی افراد نمی‌پسندند که کانال موردنظر را پیگیری کنند؛ البته درروش ممبر پروکسی دار از کاربران سؤال می‌گردد که آیا تمایل دارند در کانال عضو شوند یا خیر؟ در این مواقع اکثر افراد با دقت به سلیقه و اختیار خود کانال معرفی‌شده را دنبال می‌کنند و به همین علت می‌توان ذکر کرد در این نوع ممبرگیری ریزش کم‌تری وجود خواهد داشت.

فیک یا حقیقی و واقعی بودن ممبر پروکسی

در حالتی‌که شما از آن دسته از افرادی می باشید که بالا رفتن آمار بازدید کانالتان برایتان مهم می باشد به شما سفارش می‌کنیم به فکر خرید ممبر باشید البته نه هر ممبری. گاهی ممکن است ممبرهایی که خریداری می‌کنید فیک باشند و به ظاهراعضای کانال شما را بالا نشان دهند اما کاربران حقیقی متوجه خواهند شد که ممبرهای شما فیک می باشند و همین امر موجب می شود به عبارتی تعداد مخاطب واقعی‌ای را که دارید از دست بدهید. شاید برایتان این سؤال مطرح شود که کاربران از کجا متوجه فیک بودن اعضا خواهند شد؟ کاربران از طریق بازدید پست‌ها متوجه این امر می شوند. به نظر شما در صورتی در کانالی باشید که اعضای آن بالا باشد ولی بازدید پست‌ها کم باشد این امر طبیعی خواهد بود؟ مسلماً نه.

بنابراین در حالتی که در فکر خرید ممبر فیک می‌باشید در ادامه آن نیز باید به دنبال بازدید فیک هم باشید تا دنبال کنندگان واقعی خود را ازدست ندهید ولی به نظر شما در‌صورتی‌که بازدید پست‌های خود را هم فیک کردید آیا کانال شما دارای ارزش خواهد بود؟ باز هم پاسخ خیر است. یک کانال زمانی از ارزش برخوردار می‌شود که ممبر و بازدید آن هرچند کم ولی واقعی باشد زیرا به تعداد کاربران حقیقی و واقعی برای شما مشتری پیدا گردد و به همان میزان فروش شما بالاتر خواهد رفت. شما با خرید ممبر پروکسی دار می توانید به‌ راحتی ممبرهایی حقیقی خریداری فرمایید؛ و به‌دنبال آن بازدیدکنندگان شما حقیقی خواهند بود و این‌گونه فروش شما افزایش پیدا می‌کند. پس بهتر است قبل از خریداری ممبر به حقیقی و واقعی بودن یا نبودن آن توجه نمایید.

تفاوت ممبر پروکسی با پاپ اپ

سوال خیلی از مشتریان تفاوت بین ممبر پروکسی و پاپ اپ و همچنین تفاوت کیفیت این دو است برای به جواب رسیدن این سوال کافی است که ما فقط روش زدن این دو ممبر را بدانیم روش زدن ممبر پاپ اپ که بار ها شنیدیم که لینک کانالتون توی کانال های با کیفیت پخش شده و افرادقبل از پیوستن کانال شما را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند و اگر مشاهده کردند که نیاز دارن دکمه پیوستن را می زنند خب خلاصه‌ی ممبر پاپ اپ گفته شد.

اما تفاوت آن با پروکسی چیست؟

تفاوت ممبر پروکسی و پاپ اپ  ممبر پروکسی تقریبا همون پاپ اپ است ولی افرادی لینک دعوت براشون ارسال میشود که حاوی پروکسی هستند و این خصوصیت ارزش این ممبر را یک پله بالاتر می برد و با کیفیت تر بودن این ممبر را  نشان می دهد که برای همه ی کانال ها مناسب و عالیه ممبر پروکسی به دلیل قیمت زیاد استقبال زیادی نسبت به ممبر پاپ اپ را ندارد اما کمی تفکر کنید مشاهده می کنید که ممبر پروکسی با اون کیفیتی که به شما عرضه میکند قیمت آن کم است برای کانال های فروشگاهی که خب وقتی این ممبر را تهیه کنند می بینند که سود بعد از آن که کردند در برابر قیمت ان چیزی نیست و دوباره و تعداد بالا تر تهیه می کنند و بیشتر از قبل سود می کنند ممبر پروکسی در حال حاضر بهترین ممبر در فضای مجازی قسمت (تلگرام) است کسی که به فکر پییشرفت زیاد در کار فضای مجازی هست می تواند استارت را برای خرید ممبر پروکسی بزند و هرچه بیشتر سرمایه گذاری کند چند برابر سود به ان بر میگردد با خواندن این مقاله نتیجه می گیریم که ممبر پروکسی از همه لحاظ به خصوص کیفیت در صدر ممبرها قرار دارد.

کلام آخر

همان‌طور که در این مقاله خواندید شما می‌توانید با خرید ممبر پروکسی دار در کسب و کار خود پیشرفت نمایید. بهتر است برای پیشرفت در حرفه خود و کنار زدن رقبا شرایط را بسنجید و هوشمندانه عمل کنید. امروزه فروش‌های سنتی دیگر جواب نمی‌دهد و افراد علاقه زیادی دارند تا کارهایشان با سرعت عمل بالا و راحت انجام دهند، به همین علت به فروش‌های اینترنتی و آنلاین بسنده می‌کنند و دیگر حاضر نیستند که زمان خود را صرف حضور فیزیکی برای خرید کنند. شما نیز باید از این بستر استفاده کرده و این دوران را برای خود تبدیل به فرصتی طلایی نمائید. فعلا تلگرام فضایی بوده که با گذر زمان همچنان از محبوبیت برخوردار است و شما می توانید از این بستر ایجاد شده استفاده فرمائید تا محصولات خود را به طیف وسیع‌تری معرفی نمائید. کانال شما در تلگرام زمانی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود که تلاش نمائید از خرید ممبرهای فیک جلوگیری کرده و از روش‌هایی همچون خرید ممبر پروکسی دار که حقیقی می‌باشند استفاده نمائید. اگرممبرهای شما حقیقی و واقعی باشد به برند خود بها بیشتری را داده‌اید و منجر می شوید افراد زیادی برند و بیزینس شما را بشناسند و از کانال شما استقبال کنند. اما دقت کنید که قبل از خرید ممبرهای واقعی روی محتوای ایجاد شده کانال خود به ‌خوبی کارکنید تا زمانی که کانال شما به کاربران پیشنهاد داده می‌گردد، شمارا دنبال نمایند. انتخاب عکس‌های کیفیت بالا از محصولاتتان، گذاشتن تخفیف‌های ویژه، محتواهای تولیدشده جالب و کوتاه همه و همه روش‌هایی برای جذب اعضا بوده که می‌توانید از این نکات استفاده فرمایید.

و پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله ممبر باکیفیت چه می باشد را مطالعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید