7 شیوه شگفت انگیز برای افزایش فالوور در اینستاگرام

شکی نیست که اینستاگرام اکنون گل سرسبد شبکه‌های‌اجتماعی محبوب در سراسر دنیا و به ویژه در کشور عزیزمان می باشد. به همین عامل بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند تجاری و شروع یک تجارت تازه اپلیکیشنی می باشد که در آن مخاطبان زیادی وجود دارد.
همانگونه که می دانید، هر کسب و کار در اینستاگرام دنبال کنندگان خود را دارد. بنابراین افزایش فالوور اینستاگرام بسیار مهم است. البته فالوورهای حقیقی و واقعی که به فعالیت شما علاقه مند می‌باشند. روشهای زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. از خرید فالوور در اینستاگرام گرفته تا به کارگیری از ربات های اینستاگرام! ولی در‌این مقاله در مورد راه و روش های افزایش فالوور حقیقی و واقعی در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد. همانطور که گفتم، راه‌های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد، اما اکثر آنها اصولی نیستند و در واقع روش های غیر مجاز می‌باشند. در شرایطی‌که قصد دارید فالوئرهای صفحه اینستاگرام خود را یک شبه افزایش دهید، این مقاله هیچ کمکی به شما نمی کند. صرفا دوستانی که می‌خواهند فالوئرهای حقیقی و واقعی که به صفحه اینستاگرام خود علاقه مند می‌باشند را جذب کنند باید این مقاله را بخوانند. در شرایطی که موافق می باشید با من همراه باشید.

نخست بایستی فالوور را در اینستاگرام بخریم؟

بخش اعظمی از دوستان معتقدند که برای مقدمه کار در اینستاگرام، ابتدا می بایست یک فالوئر بخرند. در حالتی‌که قصد دارید برای ابتدا کار خود یک فالوور اینستاگرام بخرید، بهتر است ابتدا از فالوورهای ایرانی استفاده کنید و تعداد کمی خریداری فرمایید. آن گاه با شیوه های ذکر شده می توانید مخاطبین واقعی بسیاری را به صفحه اینستاگرام خود جذب کنید. در حال حاضر همه می دانند که صفحه ای که مثلاً ۱۰ دنبال کننده دارد، باید حداقل ۲ لایک برای هر پست داشته باشد. چنانچه فالوورهای خود را از منابع معتبر خریداری نکنید، ممکن می باشد کیفیت پایین فالوورها منجر افت نرخ بازدهی در پیج شما گردد. بهترین منبع برای خرید فالوور اینستاگرام، وب سایتها می باشد.

خرید پیج اینستاگرام

یکی دیگر از روش‌های رسیدن به موفقیت در اینستاگرام، خرید پیج اینستاگرام است. با خرید پیج اینستاگرام شما می‌توانید به سرعت کسب و کار خود را معرفی نمایید و ابتدا به تبلیغ کسب و کارتان در اینستاگرام فرمایید. با خرید پیح اینستاگرام میتوانید ره صد ساله را یک شبه طی نمایید. بهترین روش در واقع تلاش برای افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام خود می باشد. هیچ چیز برای شما بیشتر از مخاطبان حقیقی و واقعی اهمیت ندارد. در‌این مقاله من برخی از نظریات را با شما به اشتراک می گذارم تا بتوانید فالوورهای واقعاً شیفته کسب و کار خود را پیدا نمایید.

پروفایل خود را جذاب کنید

اول از همه، خوب است بدانید که حساب اینستاگرام شما دقیقاً مانند ویترین کسب و کار است. در شرایطی‌که ویترین مغازه شما جذاب نباشد، مشتری از شما فرار می کند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه ی تصویر می باشد و اولین و آخرین واژه و کلمه در اینستاگرام تصاویری است که نشان داده میشود. شما باید تصاویر جالب و خلاقانه ای بسازید و آن ها را در اکانت خود پست کنید. بنابراین در نگاه اول کاربران شما جذب حساب شما می‌شوند و می خواهند سریعتر شما را پیگیری کنند. صفحه ها جذاب بسیاری وجود دارد که مردم فقط به دلیل جالب بودن آنها را دنبال می کنند.

از # هشتگ استفاده نمایید

هشتگ ها در دیده شدن بیشتر پست های اینستاگرام شما نقش مهمی دارند. استفاده صحیح از هشتگ ها میتواند به رشد و پیشرفت کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی کند. اینستاگرام به تازگیً توان خود را برای دنبال کردن هشتگ ها به نرم افزار خود اضافه کرده است و افراد زیادی هستند که هشتگ های مورد علاقه خود را دنبال می کنند. همین امر باعث محبوبیت هشتگ ها در اینستاگرام شد. و استفاده مداوم از هشتگ هنگام ارسال،فالوورهای صفحه اینستاگرام شما را افزایش می دهد.تلاش کنید لیستی از هشتگ های مشهور و به اصطلاح در زمینه خود پیدا نمایید و آنها را لیست کنید. برای انجام این کار از جستجوی اینستاگرام خود استفاده نمایید. هشتگ مهم خود را در کادر جستجوی برچسب اینستاگرام وارد نمائید تا به شما نشان دهد کدام هشتگ ها مشابه هشتگ مورد نظر شما می باشند با تعداد زیادی عکس که با آن ها برچسب گذاری شده اند. هنگام نشر پست های خود، تا حد ممکن از تمامی آن‌ها استفاده نمایید. مطمئناً هر عکسی که با هشتگ در اینستاگرام قرار می دهید منجر می شود ۳ نفر شمارا پیگیری کنند.

با پیجهای دیگر ارتباط برقرار کنید

یکی از مفیدترین کارهایی که می‌توانید در فعالیت های اینستاگرام خود انجام دهید تعامل با دیگر پیج های مرتبط با کسب و کار شما می باشد. در‌حالتی که در اینستاگرام فعال هستید، برای یافتن دامنه خود نیازی به جستجو نیست. شما به طور طبیعی با آنان برخورد میکنید. صرفا کاری که شما بایستی انجام دهید این می باشد که با آن‌ها تماس بگیرید و آنها‌را فالو فرمائید و با آن ها در تعامل باشید. یکی از نحوه های دریافت لایک بیشتر خرید لایک اینستاگرام است. سعی کنید صفحه ها حوزه‌ خود را دنبال فرمایید و فعالیت های آن‌ها‌را در اینستاگرام دنبال نمائید. مستقیماً با آنها تماس بگیرید و تلاش کنید هر از گاهی با آنها تبادل نظر نمایید. اشتراک با صفحات اکانت شما سبب افزایش فالوورهای اینستاگرام و جذب بیشترین افراد در تجارت شما میگردد. علاوه بر این، هنگامی که با صفحه هایی که موضوع شما با گزینه مشابه شما رابطه برقرار می کند، زمان پیدا کردن در لیست پیشنهادهای آنها را خواهید داشت و این باعث می شود که هر روز مخاطبان صفحه های اینستاگرام شما افزایش یابد.

مسابقات اینستاگرام را راه‌اندازی کنید

برگزاری مسابقات در اینستاگرام یکی‌از بهترین روش ها برای افزایش مخاطبان اینستاگرام است که امروزه اکثری از صفحات محبوب و همچنین صفحات ناشناخته در اینستاگرام از این‌شیوه استفاده می کنند. سعی نمائید در طراحی مسابقات خلاق باشید و برای برندگان مسابقات از هدایای دلگرم کننده و با ارزش استفاده فرمائید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد، افراد بیشتری نیز برای شرکت در مسابقه شما ترغیب می‌شوند. با دقت به قضیه کاری خود در اینستاگرام میتوانید مسابقات زیادی را با معنی و مفهوم متعدد شروع نمایید. اما نکته مهم این می باشد که تلاش کنید شرکت کنندگان را به انجام کاری دعوت فرمائید. مثلا، از شرکت کنندگان بخواهید ۵ نفر از دوستان خود را به مسابقه دعوت کنند و فراموش نکنید که از آنان بخواهید، به عنوان مثال ۲ نفر از دعوت کنندگان بایستی برای شرکت در مسابقه صفحه را دنبال نمایند. همانطور که مشاهده میکنید، مسابقات اینستاگرام به سرعت فالوورهای صفحه شما‌را افزایش می‌دهد. بدین ترتیب فراموش نکنید که هر از گاهی سعی فرمایید در صفحه اینستاگرام خود مسابقات را اجرا فرمایید.

برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود از وبسایت خود استفاده فرمایید

در‌حالتی که وب سایتی دارید، ایده های خوبی برای رشد فالوورهای اینستاگرام شما وجود دارد. وب سایتی که هر روز بازدیدکننده جدید دارد بهترین مکان برای تبلیغ صفحه اینستاگرام شما است. یکی‌از ایده هایی که می‌توانید در وب سایت خود به کارگیری فرمایید قرار دادن بنر اینستاگرام خود در زیر کلیه پست ها می باشد. با این کار شانس بیشتری برای جذب مخاطبان تازه دارید. از آن‌جا که بسیاری از افراد مطمئناً میتوانند مقالات شما را از طریق Google مشاهده کنند و در‌این حالت با دیدن بنر شما در اینستاگرام که باید جذاب هم باشد، تشویق می‌شوند حداقل یک بار به صفحه اینستاگرام شما مراجعه کنند. فراموش نکنید که آدرس خود را در اینستاگرام به عنوان یکی روش های برقراری ارتباط در صفحه درباره ما و تماس با ما در سایت خود قرار دهید. زیرا این دو صفحه در هر وب سایت پربازدیدترین صفحه های سایت محسوب میشوند. هر از گاهی تلاش کنید کاربران خود را به‌دنبال کردنصفحه اینستاگرام خود از طریق مجله نشانی اینترنتی سایت خود ترغیب نمایید. برای پاسخ مثبت به درخواست اقدام شما، همیشه یک توصیه ویژه و مقاومت ناپذیر مورد نیاز است. به این ترتیب مسلما یک توصیه ویژه برای مشتریان خود در نظر بگیرید. ممکن می باشد بسیاری از اعضای وبسایت شما پیش از اینً اینستاگرام شمارا دنبال نکرده باشند. با قرار دادن اینستاگرام خود در امضای نشانی اینترنتی های خود، می‌توانید اینستاگرام خود را به عنوان یکی‌از روش های برقراری ارتباط به آنها ارائه دهید. علاوه بر این، در صورت ارسال پست الکرونیکی توسط اعضای شما، افراد بیشتری می توانند اینستاگرام شما را بشناسند.

و در پایان پیشنهاد میکنم حتما مقاله ترفند های افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام را مطالعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید