افزایش فالوور فوری

معمولی ترین روش افزایش فالوور

هر چه ازتولد اینستاگرام فاصله می گیریم، اهمیت داشتن خیل عظیم دنبال کننده پر رنگ و پررنگ تر می گردد. در این مقاله عادی ترین روش افزایش فالوور اینستاگرام را معرفی میکنیم. در اصل موفقیت در این شبکه اجتماعی بر پایه ارتباطات شکل میگیرید. هر چه شبکه ارتباطی شما مستحکم تر و وسیع تر باشد، احتمال رسیدن به اهدافی که بواسطه آنها در اینستاگرام حضور دارید، افزایش خواهد یافت.

ساده-ترین-روش-افزایش-فالوور

از این رو اکثریت قریب به اتفاق اشخاصی که به گونه های متفاوت در این رسانه اجتماعی اقدام به تولید پروفایل در سمت فعال‌سازی پیج اینستاگرام می کنند، یک هدف مشترک را دنبال کرده و آن هدف چیزی نیست جز توسعه و گسترش شبکه ارتباطی خود. همه این افراد به دنبال ساده ترین نحوه افزایش فالوور می باشند. زمان برایشان مهم و اکثرا بودجه های محدودی را در دست دارند. حتی شرکت های بزرگی که از اینستاگرام بعنوان یک ابزار برای ارتباط با مخاطبین خود و همچنین معرفی خدمات و تولیدات خود استفاده می کنند نیز، دارایی محدودی برای حضور در فضای مجازی در دست دارند. از طرفی، مدیران اینستاگرام، هربار آپدیت جدیدی ارائه و کل فرایند افزایش فالوور که عمدتا بصورت تجربی در اختیار به اصطلاح متخصصین این حوزه قرار دارد را شخم زده و مجددا آن ها را وارد مرحله آزمون و خطا می کنند. در صورتیکه شما نیز از اینستاگرام برای اهداف تجاری استفاده می کنید، به خوبی با دشواری های مو جود در شیوه توسعه شبکه ارتباطی خود با مخاطبین هدف آشنا میباشید و می دانید که به این سادگی ها نمی توان در زمانی کوتاه تعداد دنبال کنندگان پیجتان را افزایش دهید. در‌ صورتی که به این شکل بود و شما در کمتر از 100 ساعت می توانستید تعداد دنبال کنندگانتان را حدود 10 هزار تا بالا ببرید، اینک دست به دامن گوگل برای یافتن ساده ترین شیوه افزایش فالوور نمی شدید.

ساده ترین روش افزایش فالوور چیست؟

به عنوان فعال اینستاگرامی نسبتاً از همان اول ظهور این شبکه اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران، اشکال و اقسام روش ها برای گسترش ارتباطاتم با مخاطبین هدفم را آزمودم. اینکه چه طور تعداد دنبال کنندگانم را افزایش دهم، چه‌گونه کپشنی بنویسم که علاوه بر جذب فالوور، کسانی که پست هایم را مشاهده می کنند را وادار به عکس العمل نماید و باعث شود لایک و کامنت پست هایم افزایش یابد و جمعاً Engagement پیج اینستاگرام مرا بالانس کند. در واقع مدت زیادی را صرف این آزمون و مشکلات کردم و اتفاقا به نتایج خوبی هم رسیدم. بدون هیچ ادعایی اینک خودم را بعنوان یک متخصص تمام عیار می شناسم. به این دلیل‌که بیش از 6 سال، شبانه روزم را در اینستاگرام گذارندم.
برای من، شیوه های مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد. ولی برای افراد غیر متخصص یا تازه وارد، اشخاصی که بودجه محدودی در اختیار دارند و قدرت پرداخت هزینه های سرسام آور به شرکت های و افراد به اصطلاح متخصص را ندارند، آن دسته از عزیزانی که زمان برایشان اهمیت دارد و کلا اشخاصی که قصد دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، با هزینه های ارزان و به صورت فوری تعداد دنبال کنندگانشان در اینستا را افزایش دهند، تنها یک روش وجود دارد. رایج ترین روش افزایش فالوور برای این دسته از دوستان، خرید فالوور است. در زمینه‌ی این روش عادی حرف و حدیث های زیادی وجود دارد که با در نظر گرفتن منافع شخصی، این‌شیوه افزایش فالوور را مردود اعلام کرده و از آن به عنوان یک رویکرد کاملا غلط یاد می کنند. روش های عادی را دست‌کم نگیرید از‌آنجا که به کارآفرینی علاقه زیادی دارم، در همایش های مربوط به این حوزه شرکت میکنم. یکبار سخنران روایت جالبی تعریف کرد. در صورتی شما هم علاقمند هستید این ماجرا را مطالعه نمائید تا به نتیجه گیری پایانی برسیم. کارگاه ای در کشور‌ایران که انواع کیک صنعتی را تولید می کرد، به دنبال تماس های مختلف از سراسر جمهوری اسلامی ایران متوجه شد که در بسته های مادر که 24 عدد کیک در هرکدام قرار داشت، تعدادی بسته خالی می باشد. پس از دریافت این بازخوردها بلافاصله خط تولید را بررسی کردند و متوجه شدند خط تولید دارای ایرادی است که باعث این رخداد می‌گردد. آنها از تعدادی متخصص ایرانی برای رفع این ایراد یاری گرفتند و متاسفانه به نتیجه ای نرسیدند. بالاجبار با شرکت آلمانی تماس گرفتند تا برای رفع این مشکل بزرگ، متخصصین خود را به جمهوری اسلامی ایران اعزام کند. بعد از نظارت خط ساخت به وسیله متخصص شرکت آلمانی و بازگشت ایشان به آلمان، شرکت، پیش فاکتوری با مبلغ بسیار بالایی دریافت کرد. شرکت آلمانی اعلام کرده بود رفع ایراد خط تولید، چندصد هزار مارک، هزینه بر می‌دارد. یکی از کارکنان خط تولید، به مدیران شرکت اعلام‌کرد چنانچه که پاداشی برای من در نظر بگیرید، من به ارزان ترین شکل ممکن، این مشکل را برطرف می‌کنم. مدیران شرکت قبول کردند و کارگر تنها اندکی از بخش مالی برای تهیه ابزار لازم دریافت نمود. بعد از چند ساعت، کارگر خط تولید اعلام کرد که مشکل به کلی برطرف شده و جعبه های مادر فاقد بسته های خالی از کیک می باشند. مدیران با تعجب به انبار رفتند و در کمال ناباوری متوجه شدند که کارگر خط تولیدشان کاری کرده کارستان! بلافاصله به سالن تولید رفتند. آنان تنها یک پنکه عادی را مشاهده کردند. پنکه مقابل نوار نقاله قرار داده شده بود و بسته های خالی را به دلیل سبک بودن از روی نوار خارج می کرد که سبب میشد تنها بسته های پر وارد جعبه های مادر شوند. به همین سادگی…

چرا خرید ساده ترین روش افزایش فالوور است؟

این داستان را بازگو کردم تا مقاله ام را با نتیجه گیری مطلوبی به پایان برسانم. شرکت آلمانی را با یک شخص به اصطلاح متخصص اینستاگرام یا یک شرکت از جمله دیجیتال مارکتینگ مقایسه نمائید. آنان به‌دنبال افزایش درآمد و کسب نتیجه خود می‌باشند. از این رو از هر ابزاری برای سرکوب روش های عادی که علاوه بر ارزان بودن، کارآمد نیز می‌باشند استفاده می کنند. با ارائه مشورت های رایگان، برگزاری سمینار و همایش مجانی و جدیدا وبینارهای مجانی، طریق های عادی را همچون غولی خشمگین، مقابل شما ظاهر می کنند.

معمولی ترین روش افزایش فالوور

البته همانطور که عرض کردم، روش های متنوعی برای افزایش فالوور وجود دارد ولی قطعا شما به دنبال یافتن عادی ترین شیوه افزایش فالوور، فعلا در حال مطالعه این مقاله می باشید و من هم با توجه به نیاز شما، این مقاله را منتشر نمودم. در صورتی‌که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام فرمایید، این تضمین وجود دارد پروفایل هایی که بعنوان فالوور ایرانی به پیج شما اضافه خواهند شد، کاملا حقیقی و فعال بوده لذا هیچ آسیبی به پیج شما نخواهند زد. در پایان به جرأت اعلام می کنم برای کسانی که قصد دارند به صورت فوری، سریع و ارزان تعداد دنبال کنندگان پیج خود را بالا ببرند و از طرفی بودجه محدود داشته و فاقد تخصص لازم در این مورد میباشند، خرید، معمولی ترین روش افزایش فالوور اینستاگرام است.

و در پایان پیشنهاد می‌کنم مقاله مزایا و معایب خرید فالوور فیک ارزان را مطالعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید