ترفند های افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام

در این مقاله از سری مقالات فراگیری‌های اینستاگرام روش استفاده و فعالیت با استوری اینستاگرام و همینطور مطالب آموزنده ای در زمینه‌ی استوری های اینستاگرام برای شما ذکر خوا‌هیم کرد. همان گونه که می دانید اینستاگرام میان همه ی شبکه‌های‌اجتماعی، دربین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است. در صورتی‌که به عنوان یک مخاطب معمولی از اینستاگرام ی فردی می‌کنید و یا این که برای تبلیغات سایت و یا این که محصولات خود عضو اینستاگرام شده اید، فرقی نمی کند، برای کلیه ی کاربران اصلی این میباشد که تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و لایک بیشتری بابت عکس ها و پست های خود در اینستاگرام دریافت نمایید. در مقاله‌های قبل در زمینه‌ی ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کرده‌ایم. در این مقاله ترفندها و راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام بیان میگردد. آنقدرها هم دشوار نیست! بله لایک دریافت کردن را می گوییم. این ترفندها را به کار گیرید تا پست ها و عکس های اینستاگرامی شما روزی 10000 لایک داشته باشد

هفت راه حل برای افزایش لایک در اینستاگرام

اول: اینستاگرام را با فیس بوک همراه نمائید

  •  آیا میدانید که نسبتاً بیشتر از ۲۰ در صد کاربران اینستاگرام و فیسبوک، مشترک میباشند؟
  • آیا میدانید که ۳ درصد از مخاطبان فیسبوک شما، جز فالوورهای اینستاگرام شما خواهند شد؟
    پس با برقراری ارتباط میان این دو رسانه اجتماعی با یکدیگر شما قادر به افزایش فالوورهای اینستاگرام خویش خواهید بود. همینطور براین اساس آشنایان و دوستان شما نیز می‌توانند جز فالوورهای شما بشوند؛ شما نیز میتوانید برای آن ها یک status فیسبوک فرستاده و در آن کاربران را از صفحه ی اینستاگرام خود آگاه فرمایید.
ترفندهای افزایش لایک و فالوور اینستاگرام

دوم: استفاده از هشتگ ها
همان طور که در توئیتر از اهمیت خاصی شامل است، در اینستاگرام هم بسیار کاربردی و مهم می‌باشند. ولی توجه کنید که مسلما هشتگی که ایجاد میکنید با پستی که تولید نموده اید رابطه داشته باشد تا کاربران از مطالعه ی آن‌ها لذت ببرند. البته آیا می‌دانید که هشتگ چه می باشد و با کاربرد آن در اینستاگرام شناخت دارید؟ شما در اینستاگرام می‌توانید هشتگ هایی که دارنده بازدید بیشتری می‌باشند را شناسایی فرمایید و با جستجوی آنان هر چه عکس مرتبط با آن هشتگ وجود دارد را مشاهده کنید. در واقع کاربران هشتگ های پر کاربرد را بیشتر جستجو می نمایند. در این جا چندین مثال از مهم ترین و پر کاربردترین هشتگ های فارسی را بیان خوا‌هیم کرد. پرکاربردترین هشتگ های فارسی: کلیپ ، فوتبال، ورزش،خبر، لباس، عکس دابسمش، ویدئو و…
سوم: استفاده از فیلترهای دوستداشتنی
تلاش نمائید مانند هشتگ های مشهور، از فیلترهای مشهور اینستاگرام هم استفاده نمائید. برخی از این فیلترها عبارتند از:
X-Proll، Earlybird، normal، hefe،rise، Brannan، Amaro، valencia،Lomo-fi، hudson

چهارم: انتخاب زمان های صحیح و مطلوب

طبق آمارهای به دست آمده، ساعت ۵ تا ۶ بعد ازظهر روزهای شنبه، بیشتر کاربران اینستاگرام آنلاین میباشند. ساعت ۳ تا ۴ عصر روزهای سه‌شنبه تا پنجشنبه زمان بسیار خوبی میباشد برای اینکه بتوانید کامنت بگیرید و یا این که لایک بیشتری دریافت نمائید. پس برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام، بایستی بدانید که چه زمان هایی برای کدامیک از مخاطبان هدف خود در اینستاگرام فعال تر باشید، همینطور زمانی که پستی را ارسال می کنید چندین ساعت بعد از آن، برای برقراری ارتباط با کاربرانی که کامنت برای شما می‌گذارند، آنلاین باشید. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید زمان های مطلوب را با دقت به مجموعه هدف خود شناسایی نمایید و در آن زمان ها حضور فعالی داشته باشید.

پنجم: با تولید عکس ای ترکیبی، لایک های اینستاگرام را افزایش دهیم

با استفاده از برنامه هایی نظیر Diptic می توان در اینستاگرام ، تعدادی عکس را در یک عکس قرار داد و آن را در پروفایل قرار داده و ارسال کنید. آمار صورت گرفته در این خصوص نشان داده هست که عکس هایی که با استفاده از این ابزار ساخته میگردند، لایک و کامنت بیشتری دریافت می نمایند.

ششم: برای اینکه دیده گردید، نظر بدهید

یکی از دیگر از طریق هایی که برای افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام وجود دارد این می‌باشد که با دیگر کاربران اینستاگرام ارتباط فعال برقرار نمائید. درباره ی پست های بقیه افراد نظر دهید و عکس ها و ویدئوهای دیگران را لایک نمائید. بدین ترتیب آن‌ها هم از پست های شما دیدن کرده و کامنت گذاشته و پست ها را لایک می نمایند.

هفتم : هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، لایک بیشتری دریافت خواهید کرد

در‌حالتی که می‌خواهید که در اینستاگرام لایک بیشتری داشته باشید باید بتوانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. شما می‌توانید از ربات های لایک  برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده نمایید. زمانی که شما پست های جالب با عکس های جذاب در اینستاگرام تولید نمائید فالوورهای بیشتری پیدا می کنید. در صورتیکه شما در اینستاگرام فقط یک کاربر معمولی نیستید و برای هدف ها تجاری خود در اینستاگرام فعالیت می‌کنید، بهتر میباشد به کاربرانتان خدمات ویژه ارائه دهید. از جمله برای آن ها مسابقات متعدد طراحی فرمائید و یا تخفیفات ویژه برایشان در نظر بگیرید.

 در پایان پیشنهاد میکنم مقاله 7 شیوه شگفت انگیز برای افزایش فالوور در اینستاگرام را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید